Giyim Adidas BREAKNET 2.0 Erkek Ayakkabısı 1115 TL

Bu ayakkabıların tabanlarına dikkat etmenizi öneririm. Tabanlarda end plastic waste ve onun logosu var. Babama aldığım 2 farklı Adidas ayakkabının altında da bu şekildeydi ve tabanları çok ama çok rahatsızdı. Resmen gazete/karton koyulmuş gibiydi. Şimdiden uyarı geçeyim. Kullanan arkadaşlar daha doğru yorum yapabilir.

Yukarıda bahsettiğim 2.0 k modeli kalıp olarak rahattı giydikçe daha da rahat ediyordu ayağınız ama taban konusunda haklılık payınız var ben de çok rahat edemedim hala daha garip hissettiriyor.

Bu ayakkabıların tabanlarına dikkat etmenizi öneririm. Tabanlarda End Plastic Waste ve onun logosu var. Babama aldığım 2 farklı adidas ayakkabının altında da bu şekildeydi ve tabanları çok ama çok rahatsızdı. Resmen gazete/karton koyulmuş gibiydi. Şimdiden uyarı geçeyim. Kullanan arkadaşlar daha doğru yorum yapabilir.
Tabanı aslında çok büyük sorun değil. Flo gibi yerlerden Memory Foam bir tabanlık alınıp rahatça kullanılabilir. Ben tabanı rahat olmayan farklı bir ayakkabımda sorunu bu şekilde çözmüştüm.

Geri
Yukarı