Adidas kusurlu ürün iadesi

f0rward

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Değerli forum üyeleri öncelikle merhaba, 18 Temmuz 2023 tarihinde satın almış olduğum Adidas marka ayakkabımın tam 2 ay sonra sağ tekinde açılma başlangıcı olduğunu fark ettim. Ürünü Hepsiburada üzerinden almıştım ve sonrasında müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. Talep oluşturuldu ve ürünü kargoladım. 22 Eylül 2023 tarihinde beni aradılar, ürünün onarımının yapılamayacağını ve para iadesi olacağını söylediler. Site üzerinden biraz araştırdım ve resimlerde görüldüğü gibi arada tam 750 TL fiyat farkının olduğunu fark ettim. Dün sabah tekrardan müşteri hizmetlerini aradım ve ürünün para iadesini değil muadili ile değişimini istedim, durumu ilettiklerini ve dönüş sağlanacağını bildirdiler. Bu sabah ise bana ürünün para iadesi yapıldı ve aynı ürünü tekrar almak istediğimde arada 750 TL fiyat farkı var. Şimdi ben bu durumda nasıl bir yol izleyebilirim? Daha önce başına gelen veya konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların değerli yorumlarını ve görüşlerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler, iyi Sosyaller.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-25 113247.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-25 113247.png
    17,7 KB · Görüntüleme: 40
  • Ekran görüntüsü 2023-09-25 113259.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-25 113259.png
    5 KB · Görüntüleme: 36
THH'ye gideceğinizi söyleyerek bir defa daha şansınızı deneyin. Ürünün muadili yasal hakkınız, kabul etmezlerse THH'ye başvurmaktan başka bir seçeneğiniz yok.

Geri
Yukarı