Adidas Ownthegame 2.0 vs Underarmour UA ayakkabı

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar 42.5 numara basketbol ayakkabısı alacağım, bütçem 500 TL. Tam sınırda Adidas ownthegame 2.0 ve underarmour ua jet lacivert var. Hangisini alsam daha mantıklı olur sizce?

Not: Görünüşte ikisine de okeyim performans ve dayanıklılık açısından soruyorum.

Underarmour:
Adidas:
https://m.trendyol.com/adidas/ownthegame-2-0-p-130021260?boutiqueId=591243&merchantId=109553&v=42,5

Modeller hakkında bilgili biri değilim ama Adidas çok dandik duruyor.

Görünüş olarak mı yazdınız yoksa modellere dair bir bilginiz var mı?

Yorumlara da baktım sadece görünüşle yargılamadım fakat görünüşte bile dandik görünüyor hocam. Ben under armour ürünlerini kullanıyorum çok kaliteliler, aynı şekilde Adidas'ın ayakkabıları da var bükülmelerde falan hep iz kalıyor ve rahatsız ediyor ayağı ön kısımlarını, bu fiyat bandında Adidas maalesef kaliteli iş yapamıyor.

Yorumlara da baktım sadece görünüşle yargılamadım fakat görünüşte bile dandik görünüyor hocam. Ben under armour ürünlerini kullanıyorum çok kaliteliler, aynı şekilde Adidas'ın ayakkabıları da var bükülmelerde falan hep iz kalıyor ve rahatsız ediyor ayağı ön kısımlarını, bu fiyat bandında Adidas maalesef kaliteli iş yapamıyor.
Tamamdır teşekkürler.

Ua almanız daha iyi, Adidas çok dandik.
Hocam şöyle de bir indirim gördüm çok aklıma takıldı sizce hangisi daha iyidir internette insanlar ikisini de seviyor.
aynı ayakkabının 2021 modelini 50 tl fazlaya buldum amazonda.

Hocam şöyle de bir indirim gördüm çok aklıma takıldı sizce hangisi daha iyidir internette insanlar ikisini de seviyor.
Aynı ayakkabının 2021 modelini 50 TL fazlaya buldum Amazon'da.

Hocam bu modeli biliyorum ilk attığınız ua ayakkabıdan daha kaliteli hem de 2021 versiyonu diyorsunuz. Bence bu modelin 2021 modelini alın 50 TL farka değer diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı