Adidas'dan alınan ayakkabının teslimi gecikti

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Adidas Turkey'den kardeşime bir ayakkabı aldık ayın 5'inde sipariş verdik. Bugün sözde kargoya vermişler ama kargo takip numarasını girdiğimde böyle bir takip yok diyor. Kargoya verilmemiş gibi gözüküyor. Sorunum nasıl çözülür? Adidas'ı arıyorum, telefonlara bakmıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adidas Turkey'den kardeşime bir ayakkabı aldık ayın 5'inde sipariş verdik. Bugün sözde kargoya vermişler ama kargo takip numarasını girdiğimde böyle bir takip yok diyor. Kargoya verilmemiş gibi gözüküyor. Sorunum nasıl çözülür? Adidas'ı arıyorum, telefonlara bakmıyorlar.
Bende aynı durumları yaşadım. Kargo kaydı açtıkları zaman teslim edildi mesajı geliyor. Taşıma durumuna geçmeden bakılmıyor. Biraz bekleyin.

Bende aynı durumları yaşadım. Kargo kaydı açtıkları zaman teslim edildi mesajı geliyor. Taşıma durumuna geçmeden bakılmıyor. Biraz bekleyin.

Bir de Yurtiçi Kargo ile gönderim yapıyor en dandik kargo firması geçen N11'den bir şey aldım Yurtiçi Kargo'yla geldi gene gitmişler başka binaya bırakmışlar bir de isim soy isim sormadan Allah'tan tanıdık dı getirdi kargoyu .:D

Bana mesaj da gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı