Adidas'ta %50 İndirim Bugün Sona Eriyor

dgknbzglu

Kilopat
Yer
İstanbul/Maltepe
Daha fazla  
Meslek
PHP Developer
Merhaba değerli forumdaşlarım.
Adidas her Temmuz Ayı'nın sonunda 50 saat %50 indirim yapıyor. Yine yapılmış ve gerçekten kaçırılmaz fırsatlar var.
Ben fırsatı değerlendirmek istedim ve almak istediğim bir kramponu satın aldım.
Eğer bir ihtiyacınız var ve bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız, bu akşam 00:00'a kadar siparişinizi vermeniz gerekiyor.
İndirim sadece WEB üzerinden aktiftir. Mağazada geçersiz bilginiz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Energy Cloud V, Lite Racer ayakkabıları dışındakiler Fiyatına göre modası geçmiş şeyler :) FLO, Deichmann gibi yerler daha uygun bence 👌 Bir de bayram indirimlerini takip edin

Teşekkürler. Keşke daha önce söyleydin ama olsun.
Hocam benimde dün akşam haberim oldu ve direk satın aldım çünkü bekliyordum. Akşam misafirlerim vardı ve dolayısı ile foruma giremedim. Sabah erkenden yazmak istedim

Superstar modellerinde cüzi bir indirim var. Nike ne zaman indirime girer acaba?
Nike hakkında bilgim yok. Takip ediyorum girdiği zaman bilgisini geçerim.
Energy Cloud V, Lite Racer ayakkabıları dışındakiler Fiyatına göre modası geçmiş şeyler :) FLO, Deichmann gibi yerler daha uygun bence 👌 Bir de bayram indirimlerini takip edin
Aldığım krampon 2019 başında üretildi. Üretildiği günden bu yana takip ediyorum indirimi ve indirime girdi aldım. Her ürün için geçerli değil söylediğiniz. Ama diğer ürünlerin modalarının geçmiş olup olmadığını bilmiyorum maalesef.

İndirimli hallerine bile para yetmiyor. :)
Şöyle söyleyeyim, çoğu ürünü normal fiyatının x2 fiyatını yazıyorlar önce. Sonra da indirim yaptık diyip normal fiyatlarını yazıyorlar. Bu da doğal olarak indirimli fiyatlarının bizlere pahalı geldiğini yansıtıyor. Sadece Adidas değil diğer firmalar da yapıyor bunu. Ama dediğim gibi çoğu ürün. Mesela bu aldığım ürünün çıkışından beri fiyatını kontrol ediyorum. 1340₺'den çıkmıştı. 2 kere indirime girdi ve son fiyatı 1145₺ idi. Şuanda %50 ile 573₺.
Takip etmek önemli kazık yememek için.

Merhaba değerli forumdaşlarım.
Adidas her Temmuz Ayı'nın sonunda 50 saat %50 indirim yapıyor. Yine yapılmış ve gerçekten kaçırılmaz fırsatlar var.
Ben fırsatı değerlendirmek istedim ve almak istediğim bir kramponu satın aldım.
Eğer bir ihtiyacınız var ve bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız, bu akşam 00:00'a kadar siparişinizi vermeniz gerekiyor.
İndirim sadece WEB üzerinden aktiftir. Mağazada geçersiz bilginiz olsun.
Sağ ol, sayende güzel bir krampon aldım. Fiyatlar öyle yüksekti ki başka markayı kullanıyordum. (Lescon)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı