Adıma ihbarda bulunmuşlar

qstewie2K

Decapat
Daha fazla  
PUBG Mobile hesabı satarken dolandırıldım, telefonuma gelen linke tıkladıktan sonra Facebook hesap bilgilerimi verdim oradan PUBG Mobile şifremi ve Facebook'ta ki Gmail hesabımı falan değiştirdiler, daha sonrasında hepsini geri aldım fakat yaşadığım ilin emniyetine benim adımdan babam evde uyuşturucu yapıyor silah kaçaçılığı yapıyor gibi ihbarda bulunmuşlar, bu durumda güvenlik açısından bir şey yapmam gerekiyor mu?

Polisin tutuklayabilmesi için babanızın silah kaçakçılığı ya da evde uyuşturucu yaptığına dair somut delili olması gerekir. En fazla gelip incelemeleri yapar, ifadesine başvurur. Elde kanıt bulamazsa da mecburen salar. Mahkeme somut delil isteyeceği için elde hiçbir şey olmadan mahkemeye sevk edemezler. Diyelim ki sevk ettiler, elde kanıt olmadığı için mahkeme salacaktır.

Durumu anlattım tutanak tuttular da eve gelirler mi bilmiyorum

Eve incelemeye gelince bir şey bulamayacaklar geldikleri zaman bu durumu anlat onları şikayet et.
Telefon numaramı v.s değiştirmeme gerek var mı?

Eve incelemeye gelince bir şey bulamayacaklar geldikleri zaman bu durumu anlat onları şikayet et.

Geri
Yukarı