AdımPara güvenilir mi?

benmuhammed

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul - Turkey
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: DDR3 12 GB
Ekran kartı: Intel(R) HD Graphics 4600 I NVIDIA GeForce GT 750M
Anakart: Bilmiyorum. (ASUS N550JV Laptop kullanmaktayım.)
İşlemci: Intel(R) Core(TM) İ7-4700HQ @2.40GHz
Meslek
Öğrenci
Merhaba bun aralar popüler diye indirdim. Amacım Steam kodu almak. Güvenilir mi sizce kullanmaya devan etmeli miyim?

Güvenilir hatta bende var fakat gerçekten fiyatlar çok fazla ve senin adımına çok az para hatta az yürürsen kuruş veriyor bir de bu nakit falan değil uygulama içi para. Gece lambası falan uygulama içi 6000 TL veya 5000.

Güvenilir hatta bende var fakat gerçekten fiyatlar çok fazla ve senin adımına çok az para hatta az yürürsen kuruş veriyor bir de bu nakit falan değil uygulama içi para. Gece lambası falan uygulama içi 6000 TL veya 5000.

Asıl amacım zaten para değil. Zaten günde 15-16 bin adım atan biriyim. Ufak da olsa yanda kalsın azıcık kazanırım belki diye indirdim :). Herkese değerli cevapları için teşekkür ediyorum. İyi akşamlar :)

güvenlir ama para kazanması zor zaten kolay diye birşey yok ama çok uzun sürüyor değmeyebilir yani bir süreden sonra sıksr her gün uygulamaya girip adım puanı fslan toplaman gerekiyor yoksa vermiyo fslan uğraştırıcı yani ama uğraşırım dersen evet, adım para güvenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı