Adını Hatırlamadığım Eski Bir Film

Ramazan Kambay

Hectopat
Daha fazla  
Filmi 2000'li yıllarda izlemiştim. Sadece sahnesinden bir kısmını hatırlıyorum. Film uçakta geçiyor. Yolcular uçakla bir yere iniyorlar ve sonra etrafa göz gezdirirken bir dükkana giriyorlar, ev de olabilir. Oradaki tüm gıdaların son kullanma tarihi geçmiş ve her şey eski. Yani kıyamet filmi gibi. Sonra birden Tsunami gibi bir şey oluşuyor. Herkes kaçışıp uçağa atlıyor ve havalandığında, o baktıkları (uçakla indikleri) yer sanki cipsi küçük parçalarla ısırırcasına yok oluyor. Filmden sadece bu sahneleri hatırlıyorum ve o yıldan bu yana filmi TV'de görmedim. İnternette araştırınca iz bulamadım. İzleyen ve hatırlayanlar lütfen yazsın. :)

Not: Filmin yasaklı filmler listesinde olacağını zannetmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Filmde petrol ofisinde olduklarını birde anormal yaratıklar vardı filmin sonunda petrol ofisini havaya uçurmuşlardı ve filmden çok etkilenmiştim ki halen aklımdan gitmiyor filmin sahnelerini yazarak internette arattırdım bulamadım.Birde o zamanlarda sadece trt 1 de saat 21:00 gibi 1 kez yayınlanmıştı.İmdb puanı 5 ve üstü olan tüm korku ve gerilim-macera filmlerini birçok sitede izledim sayılır ve bu filme hiç denk gelmedim.

Filmde petrol ofisinde olduklarını birde anormal yaratıklar vardı filmin sonunda petrol ofisini havaya uçurmuşlardı ve filmden çok etkilenmiştim ki halen aklımdan gitmiyor filmin sahnelerini yazarak internette arattırdım bulamadım.Birde o zamanlarda sadece trt 1 de saat 21:00 gibi 1 kez yayınlanmıştı.İmdb puanı 5 ve üstü olan tüm korku ve gerilim-macera filmlerini birçok sitede izledim sayılır ve bu filme hiç denk gelmedim.

Yerin altindan cikan yilan seklinde bir canavar varmiydi? 90'larda cekilmis o tarz bir film vardi.

Yerin altindan cikan yilan seklinde bir canavar varmiydi? 90'larda cekilmis o tarz bir film vardi.
Bahsettiğin filmi sanırım izledim o filmde yerin altında yılan gibi canavarlar çıkıyor ilk sahnede arabayı yutuyor sonra insanlar bir kasabada mahsur kalıyor sonra o canavardan daha çok olduğunu görüyorlar dinamitle patlatıyorlar. Bu film ise çok güzel macera filmiydi fakat bu film değildi ve en iyi hatırladığım sahnesi uçakla indikleri yerde her şey sanki 50 yıl öncesinden kalmış gibiydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı