8 GB RAM'li laptopa hangi parçalar eklenebilir?

Siyahtır Berem

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kuzenime laptop alınmış. Kardeşim sayılır çok sık görüyorum. Bilgisayarlardan çok anlamam ama sanki sistem uyumsuz gibi, bu ekran kartına, bu işlemciye 8 GB RAM az onun dışında depolama alanı 500 GB, çok az. Soru şu: Bu cihaza ne eklenir? Şimdiden teşekkürler:)

Arkadaşlar kuzenime laptop alınmış. Kardeşim sayılır çok sık görüyorum. Bilgisayarlardan çok anlamam ama sanki sistem uyumsuz gibi, bu ekran kartına, bu işlemciye 8 GB RAM az onun dışında depolama alanı 500 GB, çok az. Soru şu: Bu cihaza ne eklenir? Şimdiden teşekkürler:)

Laptopunuz hangi marka? Bu sisteme 1 TB HDD eklenebilir veya slot boş ise bir tane daha 8 koyup 16 GB RAM eklenebilir.

RAM desteği var ise en azından 16 GB'a yükseltin. Depolama olarak ise 1 TB SSD tercih edebilirsiniz. Yine desteği var ise M.2 SSD takabilirsiniz. Modelini belirtirseniz daha net konuşabiliriz.

IMG_0122.jpeg

sistem çok mu uyumsuz bana mı öyle geliyor?

Dosya Ekleri

• IMG_0121.jpeg
    IMG_0121.jpeg
    199,5 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_0120.jpeg
    IMG_0120.jpeg
    192,7 KB · Görüntüleme: 19
DDR4 ise 8gb ddr4 ram+ m2 ssd slot varsa 512gb ssd alınabilir tabi bu laptop için geçerli masaüstü ise daha kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı