Admin ve Modlar Bir Baksın !!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ektwp

Hectopat
Daha fazla  
Bu hesabı kapatmak istiyorum bununla ilgili forumda bir yer göremedim nereye konu açılacağıyla ilgili. Pm yok zaten kimseyle iletişime geçemiyoruz. Konu altına devam ediyoruz bu sefer ban atıyorlar yanlış yere açıldı diye. @Murat5038 sağ olsun arkadaş kendini çok kaptırmış işine direk engel koydu pratik adam vesselam. Kardeşim yanlış yerde muhabbet dönüyorsa konuyu şuraya aç dersin veya taşırsın direk engel koymazsın, bana gelip de yok kural yok şu yok bu diye cevap yazma hiç motomot iş yapılmaz. Birde aktif kullanıcıların isteklerini gerçekleştiriyoruz kurallar dahilinde diyor. Aktif olmak için ne yapmam lazım kardeşim sitede mi sabahlayalım her konuya mesaj mı atalım işi gücü bırakıp? 500 mesaj atanda bilgi alışverişi yapıyor burada 20 mesaj atanda garip bir bakış açın var. Neyse uzun lafın kısası, umarım buradan yardımcı olursunuz. Yeni hesap açacağım ikinci bir hesap alamıyorum hali hazırda hesap olduğu için !!!

Konuda açıkca yazdığım gibi 2. hesap kurallara aykırıdır. 500 Mesaj altında da isim değişikliği yapılmamaktadır. Hesap kapatma da yapılmamaktadır. Kurallar açık ve nettir değiştirilemez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı