Administrator hesabı açılmıyor

Denemetrx074

Centipat
Arkadaşlar ve hocalarım selamün aleyküm, ben Windows 10'da en üst yetki almak istedim ve internette arattim sonra şu konuyu Windows 10 Kullanıcıya Yönetici Yetkisi Verme - Technopat Sosyal buldum ve o sitede yazan her şeyi uyguladım net user administrator /active: Yes yaptım sonra yeniden başlattım ve bana iki tane hesap gösterdi biri administrator diğeri benim kendi Windows hesabım ben administrator seçtim, ve olanlar oldu, açılmadı:), oturum aç dedim çalışmadı, hizmet çalışmıyor mu baslatilamiyor mu gibi bir şey dedi ve Windows'a artık giremiyorum, sonra baktım biraz nette BIOS'da USB ile Boot edilebiliyor fakat ben PC'ye girmeden Boot USB'si nasıl hazirlayabilirim? Veya birisi bana BIOS ayarlarından nasıl CMD açılacağını anlatsın bende komutu değiştirip, net user administrator /active: No yapım düzelir diye düşünüyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler, bilgisayarı biraz kurcaladım ve güvenli mod ile cmd açtım ve komutu tekrar girip administrator hesabını kaldırmayı basardim ama sonra ekran açıldı ve hesabıniz devre dışı bırakılmış dedi sonra tekrar güvenli moda girim dedim ortada bir hesap olmadığı içinde güvenli moda da girmiyor artık, bir tane cmd ekranı acabilsem herşey çözülecek ama açamıyorum:( artık mecbur kurlum USB ile yapacağım fakat ben Windows 10 ürün anahtarını bilmeden nasıl kurulum yapacağım?
Bios da win ürün anahtarını nasıl öğrenebilirim?

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler, bilgisayarı biraz kurcaladım ve güvenli mod ile cmd açtım ve komutu tekrar girip administrator hesabını kaldırmayı basardim ama sonra ekran açıldı ve hesabıniz devre dışı bırakılmış dedi sonra tekrar güvenli moda girim dedim ortada bir hesap olmadığı içinde güvenli moda da girmiyor artık, bir tane cmd ekranı acabilsem herşey çözülecek ama açamıyorum:( artık mecbur kurlum USB ile yapacağım fakat ben Windows 10 ürün anahtarını bilmeden nasıl kurulum yapacağım?
Bios da win ürün anahtarını nasıl öğrenebilirim?
Eğer sisteminiz UEFİ ise, laptop'da Windows lisansı dahilse ve sürümler uyuşuyorsa sizden hiç bir şey istemeden kendisi otomatik lisanslıyor. Eğer yoksa atla diyerek geçebilirsiniz.

Eğer sisteminiz UEFİ ise, laptop'da Windows lisansı dahilse ve sürümler uyuşuyorsa sizden hiç bir şey istemeden kendisi otomatik lisanslıyor. Eğer yoksa atla diyerek geçebilirsiniz.
Windows 10 laptopta yüklü geldi bu lisansın dahil olduğu anlamına gelir mi? Ve sistemin UEFİ plup olmadığını nasıl anlatacağım?, ve son olarak bios ta urun anahtarını görebilir miyim? Teşekkürler

Hangi kısmının fotoğrafını atayim
Hocam bu bios ayarlarında önemli bilgiler var mı , şimdi sizin de amacinizi bilemem?,Yanlış anlamayin güvenlik önemli bunun için soruyorum, Diyelim ki urun anahtarı orda yazıyor ya bunu alırsanız ?, Lütfen anlayin ,güvenliğim için soruyorum

Hangi kısmının fotoğrafını atayim
Hocam bu bios ayarlarında önemli bilgiler var mı , şimdi sizin de amacinizi bilemem?,Yanlış anlamayin güvenlik önemli bunun için soruyorum, Diyelim ki urun anahtarı orda yazıyor ya bunu alırsanız ?, Lütfen anlayin ,güvenliğim için soruyorum
Yok ürün anahtarı vs. yazmıyor.
Anladım sizi zaten yapmanız gereken bu sonuçta beni tanımıyorsunuz içinizde şüphe olması gayet doğal.

Yok ürün anahtarı vs. yazmıyor.
Anladım sizi zaten yapmanız gereken bu sonuçta beni tanımıyorsunuz içinizde şüphe olması gayet doğal.
Anlayisiniz icin tesekkurler , Allah'ın izniyle sorunu da hallettim , usb ile kurulum yaptim ve kurduktan sonra bilgisayar ozelliklerinden baktigimda windows anahtari girilmisti, sanirim dediginiz gibi otomatik lisanslama yapti, Allah razi olsun, Allah'a emanet.

Yeni konular

Geri
Yukarı