Administrator hesabı nasıl kaldırılır?

Aorus

Hectopat
Makaleler
1
SSD veya HDD modeli
SSD APS SL3N
Administrator yazan hesabı nasıl kaldıracağım? Daha önce yanlışlıkla açmıştım. Şimdi ise kaldıramıyorum. Sadece nokta yazan hesap kalmasını istiyorum.

Çok fazla GB alan kapladığı için sileceğim.

1673976556080.png

Kendi hesabına admin yetkileri verip bunu silmen lazım. Mayıs ayında yapmıştım ama tam hangi çözümle yaptım hatırlamıyorum. İnternetin orasından girip burasından çıkmıştım öyle çözmüştüm.

Kendi hesabına admin yetkileri verip bunu silmen lazım. Mayıs ayında yapmıştım ama tam hangi çözümle yaptım hatırlamıyorum. İnternetin orasından girip burasından çıkmıştım öyle çözmüştüm.

Hocam iki Hesap'da administrator yetkisine sahip. Bu "administrator" isimli hesabın yetkisini değiştirmeye çalıştığımda ise izin vermiyor.

Hocam iki Hesap'da administrator yetkisine sahip. Bu "administrator" isimli hesabın yetkisini değiştirmeye çalıştığımda ise izin vermiyor.
Bana da oldu aynı şeyler. İngilizce olarak Google'da aratıp çıkan Microsoft sorularının çözümlerini kullanmıştım. Tam hangisi işe yaradı hatırlasaydım keşke ya da bir rehber yapsam iyi olurmuş. Belki bu yardımcı olur:

@Aorus çözüldü mü?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı