Çözüldü Adobe After Effects 2020 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerkayFire

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Sosyete
Evet arkadaşlar karşılaştığım sorun bu.
2 Gündür forum forum gezdim YouTube'a da baktım fakat çözümünü bulamadım.
Gerekli mi bilmiyorum ama ürünüm korsan sanırsam.

Çözüm
Sorun çözülmüştür. En başta VCRUNTIME140_1.dll dosyası bir şekilde gitmiş ve geri getirilemiyordu. Benim sistemimde bulunan (ve sorunsuz olduğu bilinen) ilgili dosyayı gerekli klasöre atınca sorun çözüldü.

Dışarıdan görenlere not: Bu durumlarda dosyaları olabildiğince internetten indirmemeye çalışın. İnternetteki dosyalarda birtakım sıkıntılar olabilir. Klasöre dosya atılacaksa, bu sorunsuz olduğu bilinen bir dosya olmalıdır.
Verdiğiniz dosyaları indirdim yüklemedi ben de bendekileri silip yükledim ardından uygulamayı acmaya calısınca VCRUNTIME140_1.dll bulunamadı hatasını aldım

Nasıl yüklemedi? Ayıca silip yükledi derken ne demek istediniz? Bahsettiğim DLL'i silip attıklarımı yükleyecektiniz, internetten DLL indirmediniz umarım. Yeni bir rapor paylaşın.

Çok teşekkür ederim Bora Dere internetten vcruntime140_1.dll yi indirdim ve sorun düzeldi
sizin attıklarınız zaten yüklüydü bende
Visual C++ 2015-2019 (x64,x86) vardı bende
Sizin attığınız sorunumu ortadan kaldırdı

Onu yapmayacaktınız işte, şimdi çözülmüş olabilir ama başka sorunlara sebebiyet verme ihtimali var. İndirdiğiniz dosyayı attığınız klasörlerden silin.

Sonra denetim masasından C++ 2013 ve 2015'e ait her şeyi kaldırın. Son olarak aşağıdakileri yükleyin:

Geri
Yukarı