Adobe After Effects kasıyor

Video ön izleme kısmından çözünürlüğü Full'den halfa çek veya qualitet mi öyle bir şey vardı ona çek düzelir. Eğer hâlâ kasıyorsa video editlerken bi kaç GB RAM kullandığına bakıp bana söyle.

Adobe uygulamaları işlemci bazlıdır ve işlemciniz AE 2022 için minimum seviyededir. AE 2022 önerilen olarak 8 çekirdek ister ve işlemciniz 6 çekirdektir. Yani maalesef işlemciniz yetersizdir.

Video ön izleme kısmından çözünürlüğü Full'den halfa çek veya qualitet mi öyle bir şey vardı ona çek düzelir. Eğer hâlâ kasıyorsa video editlerken birkaç GB RAM kullandığına bakıp bana söyle.
Alakasız, kullandığı işlemci sistem gereniksimlerinde minimum da geçiyor.

Adobe uygulamaları işlemci bazlıdır ve işlemciniz AE 2022 için minimum seviyededir. AE 2022 önerilen olarak 8 çekirdek ister ve işlemciniz 6 çekirdektir. Yani maalesef işlemciniz yetersizdir.

Alakasız, kullandığı işlemci sistem gereniksimlerinde minimum da geçiyor.

Hayır bizzat kendim denedim çekirdeği az kalıyor dediğin gibi ama program korsan olduğu için bu Full ve yarı çözünürlük olayı ne kadar iyide olsa bilgisayarı kastırır.

Hayır bizzat kendim denedim çekirdeği az kalıyor dediğin gibi ama program korsan olduğu için bu Full ve yarı çözünürlük olayı ne kadar iyide olsa bilgisayarı kastırır.
Hmm, dediğiniz mantıklı ama ben kendim crack kullanıyorum ve arada 1 nesil fark olsa da işlemci özelliklerimiz aynı ve sorun görmedim bu gene kadar.

Nerede olduğunu hatırlamıyorum ama ram kullanımını kontrol edebileceğimiz bir ayar vardı.
O ayarı ram kullanımını köklemeyecek kadar ve çok da az olmayacak şekilde ayarlayın.
Sorun devam ederse kesinlikle crackli olmasından kaynaklanıyor demektir.

Nerede olduğunu hatırlamıyorum ama ram kullanımını kontrol edebileceğimiz bir ayar vardı.
O ayarı ram kullanımını köklemeyecek kadar ve çok da az olmayacak şekilde ayarlayın.
Sorun devam ederse kesinlikle crackli olmasından kaynaklanıyor demektir.
Seçenekler > Performans > İzin verilen RAM miktarı bölümünde olması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı