Çözüldü Adobe Creative Cloud açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErenKr

Decapat
Daha fazla  
Photoshop AI vs uygulamaları indirmek için Creative Cloud indirdim fakat ekran görüntüsünde de gördüğünüz üzere Creative Cloud açılmıyor. İnternette biraz araştırma yaptıktan sonra Visual C++ programının son sürümünü yükleyip kurup PC yeniden başlatmak bazı kullanıcılarda işe yaramış olduğunu gördüm fakat ben aynılarını yaptığımda bende sonuç yine aynı. Ne yapmalıyım bilmiyorum 2 saattir araştırma sonucu elde var 0.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-07-04 170119.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-04 170119.png
    126,8 KB · Görüntüleme: 212

Merhaba, Adobe Creative Cloud "da Beta Uygulamaları kısmında, Photoshop Beta kurduktan sonra Tüm uygulamalar üzerinden çalıştırdığınız Photoshop'ta yapay zeka barı kayboluyor. Beta Photosopta y. Z Bar mevcut. Aynı problemi ben de yaşadım. Photoshop Beta kaldırılsanız çözülecektir.
Merhaba ben de aynı sorunu yaşıyordum. Türkçe kaynaklarda çözüm bulamadım. Ben bu şekilde çözdüm. Windows Defender Firewallı kapatıp kurdum, kurduktan Windows Defender Firewall açtım. Videoda farklı seçenekler de var. Umarım yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Creative Cloud Açılmama sorunu.jpg
    Creative Cloud Açılmama sorunu.jpg
    237,1 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı