Adobe deneme sürümü bitince para çeker mi?

Ücretsiz deneme sonunda çekmeye çalışır parayı hesabında para yoksada iptal eder.
Para olmadığı halde üyeliğin iptal edileceğinden emin misiniz acaba
Ön ödemeli kartta para yoksa nasıl çeksin hocam ödeme başarısız oldu der iptal olur aboneli
Ön ödemeli kartta para yok deneme süresi de bitti. İptal de edemiyorum. Kendi kendine iptal olur mu daha sonradan icra takibi vs gelir mi acaba. İptal olacağından emin misiniz
Çekiyor office aile sürümü almıştım iptal etmeyi unutmuşum 640₺ civarı para çekti.
Deneme sürümünden sonra kartta para olmadığı için çekemedi. İptal de edemiyorum. Para çekemediği için kendiliğinden iptal olur mu bilginiz var mı acaba

Son düzenleme:
Ne yaptınız acaba hocam bende deneme sürümü aldım iptal etmeyi unuttum ilk ay çekti 2. Ay o çekmeden kartımı internet alışverişine kapattım Adobe hesabını iptal etmeye çalıştığımda 1600 TL gibi bir şey istiyor iptal ücreti hesabımı askıyada almıyorlar 2 de bir mesaj geliyor sana kredi verdik bu ayda hesabın aktif vs icra falan verirler mi acaba? Ödemesi yapılmayan hesap askıya alınır diyorlardı ama almıyorlar bu işin içerisinde bir tuhaflık var gibi bana

Geri
Yukarı