Adobe Flash Player 32 Bit nereden indirilir?

Ben indirdim ve herhangi bir sıkıntı çıkmadı.

Resmi olmayan installer ile yükleyince bulaşan virüsleri falan gösteriyor.
@MuratLider Downloads - BlueMaxima's Flashpoint bu siteden Infinity 10.1'i indir yüklenince kur sonra da onu aç bütün oyunları o uygulama sayesinde açabilirsin (flash oyunların hepsini) sadece arama yerinden ismini yazman lazım.
Infinity 10.1 olduğuna emin olun ben onu indirdim çünkü diğerini bilmiyorum.

@MuratLider Downloads - BlueMaxima's Flashpoint bu siteden Infinity 10.1'i indir yüklenince kur sonra da onu aç bütün oyunları o uygulama sayesinde açabilirsin (flash oyunların hepsini) sadece arama yerinden ismini yazman lazım.
Infinity 10.1 olduğuna emin olun ben onu indirdim çünkü diğerini bilmiyorum.

Yalnız o flash Player değil ki açık kaynak kodlu bir alternatifi, ben de şu an onları araştırıyordum.

İndiremezsiniz. Adobe fişini çekti.

Adobe flash Player bitti artık indiremezsiniz.

Flash fişini çektikten sonra yükledim hala çalışıyor BlueMaxima's Flashpoint bu siteden indirebilirsiniz güvenli bende bu siteden indirdim.

Hocam aslında oynanabilir hala (tabii ki bu anlatım her sitede olmuyor)
Altta vereceğim videonun açıklamasındaki linkten dosyayı indirin (kendi MediaFire hesabıma flash çalıştırıcısı attım)
Sonra ben oyun skordan uphill rush 4'ü seçtim.
Flash olmadığı için oynanmıyor hatası verecek açtığınızda.
Site sekmesinde iken CTRL+u kombinasyonu ile sayfa Source kısmına gidiyoruz.
CTRL+F yazıp bul kısmına "SWF" yazıyoruz.
Daha sonra fotoğraftaki işaretli yeri seçip ona sağ tıklayarak "... Adresine git" i seçiyoruz.
Bir dosya indirecek.
Sonra inen dosyayı flash çalıştırıcısı üzerine sürükleyerek oyunu açıyoruz.
Artık eski oyunların keyfini sürebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• view-source_https___www.oyunskor.com_oyun_uphill-rush-4 - Google Chrome 3.08.2022 20_00_01.png
    view-source_https___www.oyunskor.com_oyun_uphill-rush-4 - Google Chrome 3.08.2022 20_00_01.png
    61,5 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı