Adobe Flash Player oyunları nasıl indirilir?

Stay High

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Adobe Flash desteği son buluyor ve çoğumuzun çocukluğunda oynadığımız o oyunlar tarih oluyor. Ben de hatırımda kalan ve zamanında çok severek oynadığım birkaç oyunu indirmek istiyorum.

Böyle bir Kaynak buldum ama yapmayı beceremedim. Detaylı olarak açıklayabilir misiniz acaba?

Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Adobe Flash desteği son buluyor ve çoğumuzun çocukluğunda oynadığımız o oyunlar tarih oluyor. Ben de hatırımda kalan ve zamanında çok severek oynadığım birkaç oyunu indirmek istiyorum.

Böyle bir Kaynak buldum ama yapmayı beceremedim. Detaylı olarak açıklayabilir misiniz acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de bu var.
Arkadaş da iyi anlatmış aslında.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Adobe flash desteği son buluyor ve çoğumuzun çocukluğunda oynadığımız o oyunlar tarih oluyor. Ben de hatırımda kalan ve zamanında çok severek oynadığım birkaç oyunu indirmek istiyorum.

Sana önerim flash oyunlarının alternetiflerini oynaman.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Adobe flash desteği son buluyor ve çoğumuzun çocukluğunda oynadığımız o oyunlar tarih oluyor. Ben de hatırımda kalan ve zamanında çok severek oynadığım birkaç oyunu indirmek istiyorum.

Sayfa kaynağını göster yapıp CTRL-F yap. Daha sonra swf diye arat. Link şeklinde olanı kopyala yapıştır yap otomatik iner. Daha sonra tamindirden direkt indirebilirsin ama orijinal siteside var. Swf Player indir.
Hocam kaldırılmadan önce yapsaydıynız (belki) olabilirdi kaldırıldığı için yapmanız zor neredeyse imkansız.

Daha değil 12 Ocak'ta.

Geri
Yukarı