Adobe Flash Player Uygulamalarından Sistem Donuyor

Speed test'ten sonuç atabilir misiniz? İnternet hızı, ping sebebiyle vs. olabilir.

Test sonucu:
sbgzy.jpg

Ping değeri de gayet iyi, ortada sorun teşkil edebilecek başka bir durum göremiyorum açıkçası. :)

CCleaner gibi programlarla temizlik yapıp da deneyin demek geliyor içimden lakin ilk denenecek şeylerden biri. Denemişsinizdir.

Aklınıza gelebilecek her türlü çözümü denedim sanırım ama sorun devam ediyor. Forum da sizlere sormak istedim çünkü bu sorunu daha önce yaşamış veya teknik bilgisi benden iyi olan birisinin bana yardım edebileceğini düşünüyorum.

Çok düşük bir ihtimal ama bunu dene, Modeme Reset tuşu ile resetle. Sonra Bios güncel değilse güncelle, Güncel ise Sürüm düşür(Bios update veya downgrade yaptıkdan sonra mutlaka Optimize/Optimal Default yapmayı unutma.)
Recep beyin dediği gibi bunları yaptıkdan sonra da olay devam ederse videolu anlatım yap.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı