Adobe Flash tabanlı web oyunu nasıl oynanır?

Format at knk

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Arkadaşlar eskiden böyle bir web tabanlı oyun vardı ama artık açılmıyor. Bu oyunu indirip açabilir miyim veya açmanın yolları var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2022-07-05_145051128.png
    resim_2022-07-05_145051128.png
    122,6 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleyen: Moderatör:
Adobe flash Player yerine supernova Player kullanabilirsiniz. Aynı işlevi görüyorlar. Aynı Adobe gibi indirip kurun. Sonra oyunu açın ya da oyunu kayıt edin bilgisayarınıza supernova Player ile açın.

Arkadaşlar eskiden böyle bir web tabanlı oyun vardı ama artık açılmıyor. Bu oyunu indirip açabilir miyim veya açmanın yolları var mı?
Sana Adobe Flash Player Projector lazım. Ama Adobe siteyi kaldırmış.
İndirme linkini PC'imin geçmişinde buldum atıyorum. Adobe'un resmi sitesinden indirmiştim geçen sene. Kıymetli linktir saklamanı öneririm. Virüs kesinlikle yoktur kendim de o konuda çok pimpirikliyimdir. SWF (Flash) dosyalarını falan bununla oynatıyorum. Bir şey kurmuyorsun masaüstüne iniyor. D diskine at falan tamamen sana kalmış. Birlikte aç kısmından her flash uygulamasını bunun üzerinden çalıştır de. Göreceksin çalışacak. PC'de hiç bir şekilde dosya indirmeyecek.

Son düzenleme:
Sana Adobe flash Player projector lazım. Ama Adobe siteyi kaldırmış.
İndirme linkini PC'imin geçmişinde buldum atıyorum. Adobe'un resmi sitesinden indirmiştim geçen sene. Kıymetli linktir saklamanı öneririm. Virüs kesinlikle yoktur kendim de o konuda çok pimpirikliyimdir .SWF (flash) dosyalarını falan bununla oynatıyorum.

Deniyorum.

Adobe flash Player artık desteklenmiyor. Detaylı bilgi için buraya bakınız.

Onu ben de biliyorum işte o yüzden çözüm arıyorum.

Deniyorum.

Onu ben de biliyorum işte o yüzden çözüm arıyorum.

Çalışırsa bana bildirirseniz sevinirim. Mesajımın yanında çözüm diye işaretlerseniz çok sevinirim. %99 oranında çalışacaktır.

İndirdim bomboş bir klasör çıktı ama başka bir site buldum oradan indirdim fakat oyunu bulamadım.

İlk başta evet bomboş çıkıyor. Oyunu onunla çalıştıracaksınız. Birlikte aç kısmından.

Neyi birlikte açmam gerekiyor ki.

Şimdi '11' adlı dosyayı oyunun olarak düşün. Üstüne sağ tıkla ve birlikte aç kısmından sana linkini attığım exe dosyasını başka bir uygulama seç kısmından göstererek açacaksın. Bu şekilde açılıyor.

1657024569025.png

Yeni konular

Geri
Yukarı