Adobe Photoshop CC 2018 İki Resmi Birleştirmek

MysticVezonTR

Kilopat
Merhabalar Technopat sosyal sakinleri, Adobe Photoshop CC 2018'e yeni başladım ve kendimi geliştirmek adına videolar vs. izliyorum, deniyorum, ediyorum. Bugün öylesine bir çalışma yapacaktım, aklımdaki bu fikir için 2 resmi sadece yan yana koymam gerekiyor fakat yapamadım bir türlü. Videolarına falan baktım ama fazla video da yok bunun hakkında. Yan yana koyacağım iki fotoğrafın boyutları farklı ve aşırı zorlandım arkadaşlar. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@MysticVezonTR 7-8 tane videoya baktım Youtube'ta bununla ilgili ama hiçbirinde resmi yan yana olacak şekilde birleştirmeyi gösteren bir video bulamadım CC 2018 ile ilgili.

Dilerseniz şu ufak program ile iki resmi ister alt alta ister yan yana birleştirebilirsiniz.

PhotoScape

Örnek:

PASKALYA.jpg

@MysticVezonTR 7-8 tane videoya baktım Youtube'ta bununla ilgili ama hiçbirinde resmi yan yana olacak şekilde birleştirmeyi gösteren bir video bulamadım CC 2018 ile ilgili.

Dilerseniz şu ufak program ile iki resmi ister alt alta ister yan yana birleştirebilirsiniz.

PhotoScape

Örnek:

Eki Görüntüle 278141
Ben de bulamadım işte fakat böyle değil tam istediğim, aralarında biraz boşluk falan olsun istiyorum. Aslında şu videoda var fakat farklı bir Photoshop sürümü sanırsam ve benim resmimin boyutları farklı. :/

2018 sürümünü kullanmıyorum ancak 2 adet resmi içeri aktarıp tuval boyutunu genişleteceksiniz.
Resimlerin boyutunu ve konumunu ayarladıktan sonra da tuvale sığdır diyeceksiniz.
Bu butonların hepsinin yerini tarif edemem elbette sana, az çok kullanmayı bilmen gerekiyor.

Çok istiyorsan TW ile bağlanıp gösterelim şuan müsaitsen. Yok değilsen 2 resmi at, birleştirip sana geri gönderelim.

2018 sürümünü kullanmıyorum ancak 2 adet resmi içeri aktarıp tuval boyutunu genişleteceksiniz.
Resimlerin boyutunu ve konumunu ayarladıktan sonra da tuvale sığdır diyeceksiniz.
Bu butonların hepsinin yerini tarif edemem elbette sana, az çok kullanmayı bilmen gerekiyor.

Çok istiyorsan TW ile bağlanıp gösterelim şuan müsaitsen. Yok değilsen 2 resmi at, birleştirip sana geri gönderelim.
Tuvalın üstüne resmimi atınca boyutunu ayarlamamı istiyor benden fakat ondan sonra boyutunu nasıl ayarlayabilirim?

Tuvalın üstüne resmimi atınca boyutunu ayarlamamı istiyor benden fakat ondan sonra boyutunu nasıl ayarlayabilirim?
Nesneye tıkladığın vakit özellikler panelinde gerekli bilgiler çıkacaktır. Alt taraftan ayarlayabilirsin. Shift'e basılı tutup çekersen en boy oranı korunarak büyür veya küçülür. Oranı bozarak da çözünürlük belirtebilirsin elbette.

Nesneye tıkladığın vakit özellikler panelinde gerekli bilgiler çıkacaktır. Alt taraftan ayarlayabilirsin. Shift'e basılı tutup çekersen en boy oranı korunarak büyür veya küçülür. Oranı bozarak da çözünürlük belirtebilirsin elbette.
Ctrl + T komutu ile oldu fakat özellikler panelinde 2 tuş dışında bir şey yoktu. Şey acaba böyle Photoshop öğrenebileceğim yer biliyorsanız önerebilir misiniz rica etsem?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı