Adobe Photoshop CS6 ekranda gözükmeme sorunu

Yer
Duisburg
Eskiden Adobe Photoshop CS6 çalışıyordu, cok yöntem denedim mesela sildim yeniden yükledim, sorun giderme, sorun gidermeden eski işletim sistemimi seçip açmayı denedim. Adobe Photoshop CS6 çıkıyor alt tarafta, hatta başka CS6 sürümü denedim indirmeye aynı hata çalıştığını gösteriyor ama ekranda gözükmüyor. Adobe Photoshop CS6 çıkıyor alt tarafta sonra bir sey açılmıyor, hatta başka CS6 sürümü denedim indirmeye aynı hata çalıştığını gösteriyor kontrol ettim. Size attığım SS'lere bakın ve belirtmek istiyorum korsan olduğunu, arkadaşımda da aynı Adobe Photoshop CS6 yüklü açılıyor ama bende açılmıyor. @Recep Baltaş @Ali Güngör @Pantheon

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@SC3D1Y isimli arkadaş doğru tespit yapmış, regedit/HKEY_CURRENT_USER/Software/ ve /HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/. İkisinin içindede Adobe var silebilirsiniz veya yalnız Adobe'yi açık Photoshop kısmını silebilirsiniz, benim önerim tabikide Adobe'yi silmek ve IObit Uninstaller gibi programlar ile kalıntıları silmenizi tavsiye ederim.
@SC3D1Y isimli arkadaş doğru tespit yapmış, regedit/HKEY_CURRENT_USER/Software/ ve /HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/. İkisinin içindede Adobe var silebilirsiniz veya yalnız Adobe'yi açık Photoshop kısmını silebilirsiniz, benim önerim tabikide Adobe'yi silmek ve IObit Uninstaller gibi programlar ile kalıntıları silmenizi tavsiye ederim.

Çözüm
Başka bir çözüm önerebilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı