Adobe Photoshop CS6 istenmeyen nesneyi kaldırmak

Reis yazacağım bakma takıldığıma ayrıca CS6 kullanıyorsanız da kesinlikle Extended olsun

Hocam CS6 Extended evet hala kullanılabilir fakat 2019'dan sonra özellikle 2021 kesinlikle çok iyi. CS6 ile zaman kaybetmemek gerekir.

2021 ciddi anlamda güzel özellikler geldi.

2019 sürümünü 2 yıl kullandım.
2020 kullandım.
2021 gerçekten başarılı ama lisanslı sürümü şart. Kırılmış olan sürümlerde 2021 ile gelen eklentiler zaten yok.

Bu etkenle şu an 2020 ve 2021 bazı araç kullanımı ve geliştirmeler dışında neredeyse aynı kalıyor.

CS6 eski. Güncel yapıda olmak her zaman daha iyidir gelişme ve çalışma konusunda. Ancak kişiden kişiye ve çalışma yapısına göre her zaman güncel kalmak doğru seçim olmayabiliyor.

Bunun en büyük etkisi şuradan geliyor.
Eski sürümü sistemde tutup yeni sürüme alışma çabasını göstermeyen yüzlerce insan var. Durum zaten burada oluşuyor.

2019 sürümünü 2 yıl kullandım.
2020 kullandım.
2021 gerçekten başarılı ama lisanslı sürümü şart. Kırılmış olan sürümlerde 2021 ile gelen eklentiler zaten yok.

Bu etkenle şu an 2020 ve 2021 bazı araç kullanımı ve geliştirmeler dışında neredeyse aynı kalıyor.

CS6 eski. Güncel yapıda olmak her zaman daha iyidir gelişme ve çalışma konusunda. Ancak kişiden kişiye ve çalışma yapısına göre her zaman güncel kalmak doğru seçim olmayabiliyor.

Bunun en büyük etkisi şuradan geliyor.
Eski sürümü sistemde tutup yeni sürüme alışma çabasını göstermeyen yüzlerce insan var. Durum zaten burada oluşuyor.

2021 kırılmış sürümde gelen eklentilerin hangisi yok ? Ben denediğimde hepsi vardı yeni gelen eklentiler. Sky replacement,Neural Filters, Discover'daki bir çok eklenti hepsi var.

Başka plugin ne var ki. Çok fazla plugin var ayrı olarak tabi yüklemek lazım ama kendisiyle gelenlerin hepsi var bende. Ayrıca Cs6 Extended'da 3d'de duplicated özelliği yok bir çok material yok. Bu bile benim için büyük eksi yan.

Ha Cs6 Extended hala candır cc'ye girmeden önceki en stabil çalışan ve zamanının en gelişmiş versiyonudur.

Ayrıca shapeler round corner özellikleri bile geldi bu bile küçük gözükebilir ama can kurtaran özellik. Subject bile Cs6 Extended kullanmamak için başlı başına bir olay. Yani işini hızlı yapmak isteyenler için aslında küçükta olsa güzel özellikler geldi.

En güzeli zaten 2019'da geldi ama geri almak için ctrl alt z yapmaktan kurtulduk bile başlı başına kullanma sebebi 🤣

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı