Adobe Photoshop CS6 Nasıl Kullanılır?

RuhuFaqir

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık 2-3 hafta önce Adobe Photoshop CS6 programını 64 bit işletim sistemli dizüstü bilgisayarıma kurdum. Ancak kullanımını bilmediğim için orda öylece kaldı. :p Nasıl kullanılacağı hakkında bir bilgisi olan var mı? Ya da elinde hazır rehber olan bazı arkadaşlar var mı? İnternetten baktığımda kafam allak bullak oldu. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler. :)

Merhaba,
İkinci el kitap satan yerlerden aradınız mı? İnternet'de de bu tür yerler var.Benimde Adobe Photoshop 7 programım vardı.Bu yolla kitabını temin ettim.

İnternetten çalışmakta önemli fakat kitaptan çalışmak iyi bir temel atmak bakımından bence daha faydalı olur.Photoshop konusunda sıkıntı çekmezsiniz.Grafikerlik sektörünün en önde gelen programlarından diyebiliriz,yerli yabancı birçok kaynak var internette.Özellikle panel yerleşimi,panel kullanımı bunları iyi anlarsanız programı daha rahat kullanırsınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı