Adobe Photoshop filtrelerinde monitör kapanıp açılıyor

borghesia

Hectopat
Yer
İlkadım, Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2080 - 2600X
Adobe Photoshop üzerinden camera RAW filtresini seçip düzenleme yaptığım zaman en ufak ayar değiştirmede monitörü kapatıp tekrar açıyor. Uygulamayı kapatınca sorun devam ediyor. Her yeni sekmede ya da herhangi bir klasörü açtığımda monitör kendi kendine kapanıp tekrar açılıyor. Monitörü kapatıp açınca sorun çözülüyor ama tekrardan camera RAW filtresini kullanmaya çalıştığımda tekrardan başlıyor. Orijinal sürümü kullanıyorum Creative Cloud üzerinden. Adobe yardım sayfasına baktığımda camera RAW filtresinin direk Windows üzerinden çöktüğünü belirtmişler. Bu durum Adobe kaynaklı mıdır? İşletim sistemimde bir sıkıntı yaratmadı diğer kullanıcıların aldığı gibi. Sadece monitör kaynaklı sıkıntı yaşıyorum. GPU değerlerim normal. Ekran kartımda sorun olabilir mi diye detaylı test yapmadım ama olaydan sonra 3D render alıp 30-40 dakika boyunca oyun oynadım monitörde bir sıkıntı yaşanmadı.

Bende de benzer şekilde anlık siyah ekran olup geliyor monitör. Sistemle alakalı değil Photoshopun kendisi ile alakalı muhtemelen, tabi eğer başka programlarda, oyunlarda vs. sıkıntı yaşamıyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı