Adobe Photoshop'ta nasıl broşür yapılır?

Scarheart

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Broşür yaptıracağım yerden ölçü attılar. Alttaki fotoğrafta gördügünüz gibi. Tasarımı o çizgilerin içine mi yapmam lazım. Çizgiler ne işe yarıyor tam olarak?

Adsız222.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çizgiler broşürün boyutunu gösterir illa bu çizgileri kullanmak zorunda değilsin, ayrıca çalışma için boyut ögrenipte tek bir sayfada çalışabilirsin, onun dışında çizgiler ön ve arkayıda temsil etmektedir.
Mesela..

Dosya Ekleri

• Adsız222.png
    Adsız222.png
    248,1 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
Çizgiler broşürün boyutunu gösterir illa bu çizgileri kullanmak zorunda değilsin, ayrıca çalışma için boyut ögrenipte tek bir sayfada çalışabilirsin, onun dışında çizgiler ön ve arkayıda temsil etmektedir.
Mesela..
Bundan 1 tane daha var. Galiba biri iç sayfalar. Diğeri arka yüz için. Şimdi ben çizgilerin içine mi yapıyım dışına taşsın mı anlamadım?

Uygulamak istediğiniz katmana sağ tıklayarak görseldeki adımları izleyin hocam, geri kalan ayarları opaklık,yayılma ve boyut olarak tercihen güncelleyebilirsiniz, yakalayacağınız etki 2. görselde mevcuttur, ayrıca etki olarak gölge opsiyonunuda kullanabilirsiniz. @Scarheart

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    38,4 KB · Görüntüleme: 43
  • 2.png
    2.png
    40,3 KB · Görüntüleme: 56
Uygulamak istediğiniz katmana sağ tıklayarak görseldeki adımları izleyin hocam, geri kalan ayarları opaklık,yayılma ve boyut olarak tercihen güncelleyebilirsiniz, yakalayacağınız etki 2. görselde mevcuttur, ayrıca etki olarak gölge opsiyonunuda kullanabilirsiniz. @Scarheart
Yapabildim ama kuruyemişin kendisi de hafif kararmaya başladı. Onu ayarlayamadım. Ürünün parlaklıgı gidiyor yani.

Geri
Yukarı