Adobe Premier için 25 bin TL laptop önerisi

• Konuyu başlatan dost
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 5B
Bütçe
25K
Clevo kasa olsun olmasın Monster'ın şikayetleri bitmiyor, ŞikayetVar gibi yerlere bakabilirsin. Şahsen laptop önermiyorum ben artık bıraktım önermeyi.
Peki Hocam teşekkür ederim.

@Görkem Say

Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu bu 3 laptop da karar kıldım sizce hangisi oyun çok oynamam Premier After Effects ve web tarayıcı için kullanacağım çoğunlukla.

1. Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 i7-12700H 16GB DDR4 RTX 3060 6GB GDDR6 1TB SSD 15.6" FHD 165Hz FreeDos Notebook | ITOPYA

2. https://www.hepsiburada.com/dell-ga...nt=HBCV00002BG8IP&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

3. ASUS Rog Strix G15 G513rm-hf265 Ryzen 7 6800h 16gb Ddr5 Ram 512gb Ssd 6gb Rtx3060 15.6" Fhd 300hz Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

İlk ikisi 12. nesil Intel sonuncu ise Ryzen 6600H.

Son düzenleme:
ASUS ROG. Premiere Pro'da CUDA'yı açarsın AMD işlemci var diye dert etme.
bir arkadaş strix sorunlu dedi içime kurt düştü eskisinden mi bahsetti anlamadım

HP Pavilion 580-002NT 2BV35EA Intel® i7-7700 16 GB RAM 2TB+128 GB SSD GeForce GTX1060 Windows 10 Masaüstü PC

Bellek 16 GB DDR4-2400 SDRAM (2 X 8 GB); Toplam yuva: 2 DIMM

Depolama Alanı 128 GB SATA SSD

Arkadaşlar bu masaüstü PC mi sattım bundan daha iyi olmak şartı ile Max 14-18K arası bir laptop söyler misiniz Premier programları kullanacağım

ASUS ROG. Premiere Pro'da CUDA'yı açarsın AMD işlemci var diye dert etme.

Peki hocam aradaki fark sadece 3060 ile 3050 RAM bir şekilde ayarlanır 6000 bin TL fark için 3060 alınır mı?

Son düzenleme:
Arkadaşlar Premier için laptop arıyorum. Oyun falan oynamıyorum sadece internet tarayıcısında gezmek ve Premier olacak 17.3 ekran tercihim bütçe maksimum 20-25K. Masaüstü önermeyin arkadaşlar, masaüstünde bir odaya tıkılıp kalıyorum laptop olur ise işimi yanımda taşırım her odada yaparım dışarıda vs yaparım diye laptop arıyorum. Teşekkür ederim.
Merhaba, aynı amaçla bir laptop arıyorum. After effects, Premiere pro, PS vs. yoğun kullanıyorum. Siz karar verip aldınız mı bir ürün? Memnun musunuz, uyaracağınız bir şeyler var mı merak ediyorum. Teşekkürler.

Merhaba, aynı amaçla bir laptop arıyorum. After Effects, Premiere Pro, PS vs. yoğun kullanıyorum. Siz karar verip aldınız mı bir ürün? Memnun musunuz, uyaracağınız bir şeyler var mı merak ediyorum. Teşekkürler.

Merhaba hocam ben bunu aldım https://www.hepsiburada.com/hp-vict...yar-6g0e0ea-p-HBCV00002NT8KJ?magaza=VPBİLİSİM 4. aydır kullanıyorum. Eksi yönleri şarjı çabuk bitiyor dışarıda yapacaksanız sizi tatmin etmez şarj konusu başka da bir sorun ile karşılaşmadım oyun vs oynadım harici monitör ile kullandım siz sadece Adobe programları için olacak ile düşünmeden Mac alın ama yok oyun vs de oynarım diyorsanız size kalmış.

Geri
Yukarı