Adobe Premiere Pro 2020 render ayarları nasıl olmalı?

• Konuyu başlatan Taind
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 7B

Taind

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar Adobe Premiere Pro 2020 sürümünde video edit yapıyorum. Render aldığımda çektiğim video kalitesinde render alamıyorum daha düşük kare hızında alıyorum. Ayarlarım nasıl olmalı lütfen yardımcı olabilir misiniz?
Videonun normal hali şu şekilde;

Ekran görüntüsü 2021-01-09 122520.png

Programda render aldığımdaki durumu şu şekilde;

resim_2021-01-09_122810.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben h.264 YouTube 1080p seçiyordum.

Öncelikle çıktı alma bölümüne gelmeden sol üstteki menüden "Sequence" bölümüne tıklayıp "Sequence Settings" kısmına giriş yapın. Sonrasında üstten ikinci sırada bulunan "Timebase" seçeneğini 60 frames/second yapın. Sonrasında onaylayın.

Export>Media adımlarını izleyin ve "Preset" menüsünden "Match Source - High bitrate" seçeneğini seçin. Sonrasında çıktı alın. İstediğiniz sonuca ulaşmış olacaksınız.

Öncelikle çıktı alma bölümüne gelmeden sol üstteki menüden "Sequence" bölümüne tıklayıp "Sequence Settings" kısmına giriş yapın. Sonrasında üstten ikinci sırada bulunan "Timebase" seçeneğini 60 frames/second yapın. Sonrasında onaylayın.

Export>Media adımlarını izleyin ve "Preset" menüsünden "Match Source - High bitrate" seçeneğini seçin. Sonrasında çıktı alın. İstediğiniz sonuca ulaşmış olacaksınız.
Teşekkür ederim deniyorum.

Geri
Yukarı