Adobe Premiere Pro CC 2014 monitöre görüntü gelmeme sorunu

sgezgin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır kullandığım Adobe Premiere PRO CC 2014 programı bir kaç gündür çalıştırmıyordum. Dün bir işim oldu ve açtım fakat import ettiğim video dosyalarında ses var görüntü yok. Program monitöre hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Ne yaptıysam düzeltemedim. Ben de format atmaya karar verdim ve attım. Formattan sonra hemen temiz bir Adobe Premiere PRO kurulumu yaptım. CC 2014, ardından merakla bekledim bir dosya import ettim ve sürpriz, görüntü yine yok. Orjinal kullanmıyorum internetten indirdirip kurdum. Ardından CC 2015'de denedim indirip ama nafile. Onda da aynı sorun var ve şu an kitlenmiş durumdayım. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız nedir ve sürücüsü güncel mi ? Orijinal Adobe kullanıyorum ve böyle bir sorun yok. Ayda 89 TL verip lisanslı kullanmaya çalışın. Ayrıca QuickTime kurun MOV dosyaları ile çalışıyorsanız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı