Adobe Premiere Pro CC Edit Yaparken Videonun Kasması

TinSoldier

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sorunum başlıktaki gibi, daha önce Nvidianın kendi yazılımı olan Geforce Experience ile ekran kaydı alıyordum OBS'ye geçtim ve OBS'de çektiğim video kaydı Premiere Pro CC'de edit yaparken kasıyor pause'a basıp biraz bekleyince kasma gidiyor yine akıcı izliyorum ama biraz ileri sarınca yine kasıyor. Geforce Experience ile çektiğim videoda 0 kasma hiç kasmıyor. Sorun ne olabilir? İkisindede 1080P 60 FPS kayıt ediyordum.

İç kodek türü farklı bir şey yada dosyan fazla büyük. Diskte okuma işlemleri yetişmiyor olmasın 60p için. SSD de düzenliyorsun dosyaları dimi?

OBS ayarlarını optimize ettinmi. 25 Mbitten fazlasına gerek yok 60 kare için.

İç kodek türü farklı bir şey yada dosyan fazla büyük. Diskte okuma işlemleri yetişmiyor olmasın 60p için. SSD de düzenliyorsun dosyaları dimi?

OBS ayarlarını optimize ettinmi. 25 Mbitten fazlasına gerek yok 60 kare için.
Dedikleriniz doğru olabilir ama tekrardan nvidadan almaya başladım kayıtları yani artık bu sorunum yok fakat bu konu ya göz atabilir misiniz? Bu işlerden anlıyor gibisiniz, render süreleri doğal mı sizce? konunun altına yanıt olarak yazarsanız çok mutlu olurum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı