Adobe Premiere Pro MP3 dosyası aktarırken hata

Goktug_Gada

Femtopat
Merhabalar bu akşama yetiştirmem gereken bir problem var ve en önemli yerde bir hata aldım.
WhatsApp üzerinden aldığım bir ses dosyasını Premiere Pro içine atmam gerekiyordu. Dosya .ogg gibi bir uzantıya sahipti ve Premiere Pro'nun dosya desteklenmiyor hatasından sonra kendim uzantıyı .MP3 olarak değiştirdim fakat bu sefer de "the importer reported a generic error." hatasını aldım. Direkt .MP3 olarak gelen bir dosyayı kabul etmişken bunu neden kabul etmiyor acaba? İnternette çeşitli çözümler buldum ama hepsi video dosyaları içindi. Klasör değiştirme gibi çözümleri denedim fakat bir işe yaramadı. Atan kişiden direk .MP3 olarak atmasını istedim ama yapamadı ben kendim el yordamıyla bu durumu nasıl çözebilirim? Proje çok acil bu gün bitmesi lazım. Şimdiden teşekkür ederim.

Filmora ile dene bir de. O da güzel bir video editörüdür. Ayrıca direk mp3'ü atmaya mı çalışıyorsunuz yoksa video altına mı eklemeye çalışıyorsunuz?

Denedim şimdi attığınız linkten oldu çok teşekkür ederim :)
Filmora ile dene bir de. O da güzel bir video editörüdür. Ayrıca direk mp3'ü atmaya mı çalışıyorsunuz yoksa video altına mı eklemeye çalışıyorsunuz?
Video altına eklemeye çalışıyordum ama sorun çözüldü projeyi teslim ettim çok teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı