Adobe Premiere Pro'da İşlenen Video Boyutu Nasıl Azaltılır?

ekarego

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Adobe Premiere Pro ile 18 MB .mp4 videoya sadece küçük bir logo ekledim. Ve sonra render ayarlarına hiç dokunmadan kaydettim. Sonra bir baktım videonun boyutu 558 MB oldu. Bunun sebebi nedir? Nasıl Çözerim?

Render ayarlarının ekran görüntüsünü alıp sitemize "Resim Yükle" butonu ile yükleyin. Dosyanın oluşturulma ayarlarıyla ilgili olması gerek.

Render ayarlarının ekran görüntüsünü alıp sitemize "Resim Yükle" butonu ile yükleyin. Dosyanın oluşturulma ayarlarıyla ilgili olması gerek.
Denemek için yaptım. Ayarlar aynı altta ki gibiydi. Acaba mp4 formatından avi formatına geçti diye olabilir mi?
rqrq.PNG

Evet .avi oldukça çok yer kaplar render aldığınızda. Uzantıyı .mov (Quicktime) ya da .mp4 olarak değiştirip öyle render almayı deneyin. Preset'i de değiştirirsiniz, HDTV olarak seçin.

H.264 ya da MPEG4 kullanabilirsiniz. PNG Sequence + MP3 render alıp, After'da da birleştirebilirsiniz ama kulağı öbür taraftan tutmak olur.

H.264 ya da MPEG4 kullanabilirsiniz. PNG Sequence + MP3 render alıp, After'da da birleştirebilirsiniz ama kulağı öbür taraftan tutmak olur.
Dert şu ben arada video atıyorum. Malum upload hızları boyut aşırı fazla başka programlarda düşük boyutlar ama kalitede çok kötüleşiyor. Deneyeyim biraz daha araştırayım en iyisi duruma göre bakarım. Camtasia önerir misin profesyonel olmayanlar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı