Adobe Reader İndirme "güncel bir sürüme sahipsiniz" Hatası

rick23

Hectopat
Daha fazla  
Adobe Reader DC ücretsiz sürümü indirmek istediğimde kurulumun son aşamalarında "zaten daha güncel bir sürüme sahipsiniz, kurulum tamamlanamadı" gibi bir hata alıyorum. Bunun üzerinde 7 günlük deneme sürümüyle CC üzerinden indirilebilen Acrobat Pro sürümünü indirmek istedim ve yine hata aldım fakat Adobe Reader' ın hiç bir sürümü halihazırda yüklü değil. İnternette bu hatayla ilgili yeterli çözüm de bulamadım.

Adobe Reader DC ücretsiz sürümü indirmek istediğimde kurulumun son aşamalarında "zaten daha güncel bir sürüme sahipsiniz, kurulum tamamlanamadı" gibi bir hata alıyorum. Bunun üzerinde 7 günlük deneme sürümüyle CC üzerinden indirilebilen Acrobat Pro sürümünü indirmek istedim ve yine hata aldım fakat Adobe Reader' ın hiç bir sürümü halihazırda yüklü değil. İnternette bu hatayla ilgili yeterli çözüm de bulamadım.

Merhabalar, aynı sorunu ben de şu an yaşıyorum ve çözüm bulamadım. Halledebilmiş miydiniz siz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı