Adobe uygulamaları için laptop önerisi

mcay

Hectopat
Daha fazla  
Gazetecilik öğrencisiyim. Adobe'nin programlarını kullanabileceğim dizüstü bilgisayar almak istiyorum. Profesyonel değilim ödevlerimi yapabileceğim bir bilgisayar önerisi verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel sayılabilecek tüm laptoplar ile Adobe uygulamalarını kullanabilirsiniz. i5 8250u ve 8 GB RAM içeren bilgisayarlar işinizi görecektir. Fakat bu bilgisayarlar üç bin lira civarından başlıyor. 4 GB RAM içeren modellere de bakabilirsiniz fakat ileriye yönelik RAM sorunu yaşayabilirsiniz. Yine de şimdilik 4 GB RAM de yeterli olur diye düşünüyorum.

Bu model işinizi görecektir.
Acer Aspire A515-51G-388J
Öneri için teşekkürler.
Kullanacağın programların min. sistem gereksinimlerine nette ulaşman gerek. Ona göre araştırma yapıp sonra alışveriş yapmanı tavsiye ederim. Örnek:Photoshop sistem gereksinimleri

Hangilerini kullanacağını öğrenmek ilk adım:Adobe ürünleri: masaüstü ve web uygulamaları ile mobil uygulamalar | Adobe
Sistem gereksinimlerine bakmak aklıma gelmemişti. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı