Adobe ve render programları için dizüstü bilgisayar önerisi

yig4yd

Yoctopat
Daha fazla  
Adobe ve render programları öğrenmek istiyorum. Aldığımda arkama da belli bir müddet bakmak istemiyorum. Ondan dolayı kaliteli bir şeyi taksitli bir şekilde alacağım.
Laptoplara çok baktım. Kafam iyice karıştı. Bana yardımcı olur musunuz?

Şu iki cihaz arasında gidip geliyorum. Sizce tercih etmeli miyim? Daha farklı bir öneriniz var mı?

IMG_1408.png
IMG_1407.png

Son düzenleyen: Moderatör:
4060 Victus 16 mı tercih etmeliyim başka bir şey önerir misiniz?

Laptop uzmanlık alanım değil fakat kesinlikle herhangi bir serinin 50'sinden uzak dur çünkü hiçbir performans alamayacaksın.

Hocam bu bütçelerde listede olan laptoplar bunlar. İkisi arasından 4060.
Ucuz olsun 4050 olsun dersen

Bu var biraz daha düşüğe. Bütçe 41k civarına çıkarsa daha iyi bir öneri atabilirim.

Ucuz olsun 4050 olsun dersen.

Bu var biraz daha düşüğe. Bütçe 41k civarına çıkarsa daha iyi bir öneri atabilirim.

Bir öneri aliyim değer bir şeyse taksitlendireceğim için bir de alınca uzun zaman kullanmam gerek.

Bir öneri aliyim değer bir şeyse taksitlendireceğim için bir de alınca uzun zaman kullanmam gerek.

Hem kasa hem ekran hem performans anlamında bütçede en iyisi.

Ucuz olsun 4050 olsun dersen.

Bir de Victus bayağı viral olmuş kullanıcı yorumlarında da olumsuz yorum görmedim ama ben oyun odaklı kullanmayacağım için animasyon daha çok render alma.

Bir de Victus bayağı viral olmuş kullanıcı yorumlarında da olumsuz yorum görmedim ama ben oyun odaklı kullanmayacağım için animasyon daha çok render alma.
Ya ben uzun süre kullanacağınız için daha kaliteli kasa olsun daha iyi ekran olsun diye bu cihazı önerdim.
Örnek olarak Victus plastik bu cihaz metal kasa.
Ama Victus da ihtiyaçları karşılar.

Bütçe varsa fazla tartışmaya gerek yok, alıp geçebilirsiniz. Ufak yükseltmeler ile rakibi yok;

İleride 16 GB RAM daha eklersiniz ve canavar gibi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı