Adobe yazılımlarının tek sefer satın alımlı yazılımları nereden bulunur?

Makaleler
9
Yer
Detroit
Arkadaşlar Adobe programlarının tek sefer satın alımlı yani abonelik şeklinde olmayan yazılımları bulunuyor mu, nerede bulabilirim? Olsa Photoshop ve After Effects almak istiyorum. Korsan kullanmaya kendimi ikna edemedim ama aboneliklerin fiyatları da yüksek, o kadar sık kullanmıyorum.

Arkadaşlar Adobe programlarının tek sefer satın alımlı yani abonelik şeklinde olmayan yazılımları bulunuyor mu, nerede bulabilirim? Olsa Photoshop ve After Effects almak istiyorum. Korsan kullanmaya kendimi ikna edemedim ama aboneliklerin fiyatları da yüksek, o kadar sık kullanmıyorum.
Bildiğim kadarıyla satın alımları yok artık bende bakmıştım. Abonelik ile yürüyor artık herşey.

Eskiden vardı evet ama artık bulut sistemli ve aylık abonelik olarak ilerliyorlar. Ya da yıllık indirimli kampanyaları da oluyor diye hatırlıyorum.

2011-2012 arası CS6 versiyonundan sonra CC'ye geçti ve müşteri sağma politikasına yöneldi. CS6 ile giriş ve orta seviye her işi halledebilirsin, ileri seviye günümüzdeki bazı araçlarla belirlenir hale geldiği için bazı araçlara erişimin olmayacak - farklı çözümler üretmek gerekebilir.

Adobe'nin bu önceki versiyonları bulabilirsin, ancak parasını verip cd-key'ini satınalsan bile geçen sene sunucuları kilitlediler, verdiğiniz para buhar oldu gitti. Bu da kırık piyasasında kötü bir şöhrete kavuşmasına sebep oldu - daha da çok kırıldı kısaca, lakin son 2 yıldır Ps ve AI sürümlerinin abonelik versiyonları oldukça dengesiz bug'larla karşımıza çıkıp duruyor. Kırık versiyonlarda en azından kullanıcılar bu durumu belirtiyorlar, abonelikte ise düzeltme veya önceki sürüme dönmek için uğraşıyorlar.

Ücretsiz bazı programlarla arayı kapatabilir veya henüz müşteri sağma politikasına yönelmemiş programları araştırabilirsin.

Ayrıca ücretsiz Photoshop alternatifi olarak en iyi diyebileceğim Photopea var. Tarayıcı tabanlı bire bir Photoshop klonu 😌

Yeni konular

Geri
Yukarı