Asus Rog Armoury II ile Dolby Atmos Yazılımlarının Çakışması Sorunu

Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar, elimde Asus Tuf Gaming H5 marka kulaklık var. Bu kulaklık için Asus Rog Armoury II yazılımını indirdim. Fakat ben bu programı indirdikten sonra Dolby Atmos yazılımı bozuldu. Programı açıp equalizer seçeneklerinde tıkladığımda herhangi bir ses değişikliği olmuyor. Dolayısıyla da hoparlörün sesi kötü çıkıyor. Araştırmalarım sonucu Armoury II programının içinde Nahimic yazılımı olduğunu keşfettim. Yani sorun büyük ihtimalle Nahimic ile Dolby Atmos yazılımlarının çakışmasından kaynaklanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Uygulamaların fotoğrafları ektedir. Şimdiden teşekkürler.
dolby audio.png
Armoury II.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende sizdeki gibi bir ekran çıkmadı. Bu arada burda iki hoparlör var. Sorun acaba bundan mı kaynaklanıyor?
asus-png.389512

Edit: Hocam sorun sayenizde düzeldi tekrardan saolun. Varsayılanı hoparlör yapıp kulaklığı çıkarıp geri taktığımda düzeldi. Bu sorun için laptop u sıfırlamıştım. Allah sizden razı olsun. Herşey gönlünüzce olsun.
Programdan değil de Kayıttan Yürüt'e gel geliştirmeler kısmından Dolby çıkacak sende ordan ayarla ;
Eki Görüntüle 389498
Hocam iyi geceler. Sorun tekrar baş gösterdi. Bu sefer varsayılanı hoparlör olarak ayarlasam bile geçmiyor. Sizdeki geliştirmeler menüsüne nasıl ulaşabilirim?

Dosya Ekleri

• asus.png
    asus.png
    24 KB · Görüntüleme: 549
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı