Adrenalin 2020 Edition 20.1.2 yüklenmeli mi?

arkadaşlar yine aynı mesele RX 460-470-480 gibi ekran kartları ve daha eskilerinde yeni güncellemeler Performans kaybı yaşatıyor. İlla FPS kaybı değil mavi ekran, ani donma, oyundan atma vb. Bunun sebebi belli yeni kartları satmak için eskilerini güncelleme ile bitiriyorlar. Çok açık ve nettir.

Son çıkan 5 sürüm'ün diğerlerinden bir farkını göremedim.
Sorunlar devam ediyor.
Bende hala stabil bir sürücü aramaktayım.

20.1.2 yüklü iken Battlefield 5'te hafif titremeler söz konusu iken son sürüm olan 20.1.3'ü yükledim ve sorun tamamen ortadan kalktı. Optimizasyon iyileştirmesi yapmışlar sanırım. Ekran kartım RX 580 Strix modeli. Şuan memnunum. 20.1.2 değil de güncel olan 20.1.3'ü denemekte fayda var.

Hala 5700XT için bir driver söz konusu değil ^^'
20.1.3 sürümü RX 5600 XT sürümüne destek veriyor.
5700 XT kullananlar biraz daha beklemeli.

Haber bekliyorum. 😄
Bende de kart gereksiz ısınma yapıyordu 20'li sürümlerde. Normalde 60'ı geçmeyen kart 74'lere çıkıyordu.
Özür dilerim bu sıralar çok yoğundum geri dönüş yapmayı unuttum. Gereksiz droplar var yine sürümde ekran kartı sıcaklığını da artırıyor bu sürüm. Geri dönüs yaptım 191.2.1 e, önermem kesinlikle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı