Adrenalin 2020 sürümü 20.11.1

Oğuzhan18

Hectopat
Hayırlı uğurlu olsun. Bakalım deneyen varsa yorum yapabilir ekran kartım: R7 370 4 GB yüklemem daha iyi olur mu sizce?

için destek
  • Kır 5 ™
  • Assassin's Creed valhalla ™
  • Godfall ™
    • Radeon ™ yazılımı adrenalin 2020 sürümü 20.11.1'i kullanan bir Radeon ™ RX 5700 XT GPU, yüksek ayarda Godfall'da (DX12) önceki sürücü yinelemesi olan Radeon Software Adrenalin 2020 sürümü 20.10'a göre ortalama% 7 daha iyi FPS performansı sunar. 1. RS-348.
    • Call of Duty®: Black Ops cold war.
Bilinen sorunlar
  • Gelişmiş senkronizasyon, bazı oyunlarda ve sistem yapılandırmalarında etkinleştirildiğinde siyah bir ekranın oluşmasına neden olabilir? Gelişmiş senkronizasyon etkinken sorun yaşıyor olabilecek tüm kullanıcılar, geçici bir çözüm olarak bunu devre dışı bırakmalıdır.
  • Performans ölçütleri yerleşimi ve performans ayarlama sekmesi, Radeon RX 5700 serisi grafik ürünlerinde beklenenden daha yüksek boşta saat hızlarını hatalı olarak bildiriyor. Performans ve güç tüketimi bu yanlış raporlamadan etkilenmez.
  • HDMI ölçekleme kaydırıcısını değiştirmek, FPS'nin 30'a kilitlenmesine neden olabilir?
Feragatname
  • RS-348, Ryzen ™ 7 3800XT CPU, 16 GB DDR4-3200MHz bellek, Radeon ™ RX 5700 XT grafik kartı ve Windows 10 X64 ile Radeon Software Adrenalin ile yapılandırılmış bir test sistemi kullanılarak AMD performance labs tarafından 2 Kasım 2020 itibarıyla test ediliyor 2020 sürümü 20.11.1, godfall on the High ön ayarını kullanan Software Adrenalin 2020 Edition 20.10. 1 ile benzer şekilde yapılandırılmış bir sisteme karşı. Performans değişebilir.

Maalesef R5 M330'da yeni sürümleri kullanamıyorum. 3 saniyede bir donma sorunu oluyor. 17.2.1'de takılı kaldık. Sırf bu yüzden No Man's Sky'da eski sürüm diye Vulkan hatası alıyorum.

20.4.2 kullanıyorum. Gerçekten en sıkıntısız sürüm diyebilirim. Tek sıkıntı var oda destiny 2 oynarken alt tab yaptığım zaman bazen hata veriyor oyun. 20.10.1 sürücüsünü denedim biraz sorunlu gibi...

Son sürücülerde bir hata var. Fareyi sağa sola oynatınca anlık takılmalar oluyor. Eskiden yoktu böyle bir problem. 20.11.1 deniyorum, şu an yok gibi ama bakalım. RX 5600 XT kullanıyorum bu arada.

Ben de rx5600xt ile bu sürüme geçtim. Şimdilik bir sorun yok ama hala şu manuel fan eğrisi ile 0 RPM özelliğini açmayı yapamıyorum. Var mı yardımcı olabilecek

Geçen bir konuyla karşılaştım. Arkadaş RX 5600 XT almış yeni. Sürümü de 20.11.1, ben de arkadaşa bu konunun linkini attım 1 hafta sonra deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz diye. Aşağı yukarı bir fikir sahibi oluruz diye. Eğer başka kullanan varsa 1 haftalık deneyimini paylaşırsa çok işe yarayabilir.
1 ay geçti hiçbir sorun yok gayet memnunum :D

Geri
Yukarı