Adrenalin 23.2.2 (WHQL Recommended) yayınlandı

Hangi sürümü düşünüyorsunuz?
22.10.2 yükledim henüz test etmedim. Edince güncelleyeceğim.

RX 570 ekran kartına sahibim. 23.2.2 bende oldukça kötüydü, bu sürümden önceki sürüm Windows'u bozuyor diye yorumlara sahip internette, ondan da önceki sürüm stabil diyenler var ancak bende kurarken gri ekran vermişti PC. En son bu sürümü kurdum. 23.2.2'den daha iyi çalışıyor bende.
Bundan daha eskisini kurarsanız bildiğim kadarıyla CoD Warzone 2'ye giremiyorsunuz.
22.11.2 bende drop yapmaya devam ediyordu.

RX 570 ekran kartına sahibim. 23.2.2 bende oldukça kötüydü, bu sürümden önceki sürüm Windows'u bozuyor diye yorumlara sahip internette, ondan da önceki sürüm stabil diyenler var ancak bende kurarken gri ekran vermişti PC. En son bu sürümü kurdum. 23.2.2'den daha iyi çalışıyor bende.
Bundan daha eskisini kurarsanız bildiğim kadarıyla CoD Warzone 2'ye giremiyorsunuz.
Kafam iyice karıştı.😀 6700XT'ye güncel sürücüyü bi yükleyim diyorum.

22.10.2 yükledim henüz test etmedim. Edince güncelleyeceğim.
Bekliyor olacağım hocam.

Hocam drop devam ediyor şaka gibi kafayı yemek üzereyim. Siz naptınız acaba?
Henüz eve geçmedim, geçince halledeceğim bakalım.

Son sürümü yükledim, sistem yeni olduğu için daha oyun falan yüklemedim. Yapmam gereken ekstra bir şey var mı?

Son düzenleme:
Diğer sürücülerin güncelliğini kontrol edin.
Yaptım onları da. Anakartın sitesinden, AMD'nin sitesinden vs. yükledim sürücüleri. Yalnız güncel olan chipset sürücüsü AMD sitesindeydi, onu kurdum ama güç seçeneklerinde Ryzen güç seçeneği çıkmadı. Neden oldu acaba?

Yaptım onları da. Anakartın sitesinden, AMD'nin sitesinden vs. yükledim sürücüleri. Yalnız güncel olan chipset sürücüsü AMD sitesindeydi, onu kurdum ama güç seçeneklerinde Ryzen güç seçeneği çıkmadı. Neden oldu acaba?

hocam anakartınız intel mi amd mi

Çokça kasma drop ve watman hatası almaya başladım artık bıktım şu iğrenç sürücülerden rx590 için önerebileceğiniz en güzel sürücü hangisi ?

Geri
Yukarı