Adrenalin 23.2.2 (WHQL Recommended) yayınlandı

Hocam bende cacık oldu. Gittim 2022 Mayıs 22.5.1 yükledim. R6'daki drop geçti gibi ama başka sorun açar mı bilmiyorum şu an test ediyorum ama LoL'de 30 35 gibi bir FPS kaybım var eski sürücüden dolayı.
Gelişmeleri aktarın hocam size zahmet.

olur.

hocam 1 2 saat r6 oynadıktan sonra her değer normal sıcaklık fps vesaire ama fps düşmeden oyunda takılma oluyor.

Hocam merhaba. Ekran kartı LoL'de kendi kendine 165e sabitlendi hiçbir ayar ellememe rağmen. 120FPS'lere kadar düştü sürüm değiştireceğim...

Son düzenleme:
olur.

hocam 1 2 saat r6 oynadıktan sonra her değer normal sıcaklık fps vesaire ama fps düşmeden oyunda takılma oluyor.

Hocam merhaba. Ekran kartı LoL'de kendi kendine 165e sabitlendi hiçbir ayar ellememe rağmen. 120FPS'lere kadar düştü sürüm değiştireceğim...
Hangi sürümü düşünüyorsunuz?

22.11.1 kullanıyorum ben, bir deneyin isterseniz. Son driver bende de sıkıntı yapınca bu sürümü geri kurdum.

22.11.1 kullanıyorum ben, bir deneyin isterseniz. Son driver bende de sıkıntı yapınca bu sürümü geri kurdum.
Kartınız ne? Sistem geldi, eve geçince kuracağım. Stabil mi sizin dediğiniz sürüm?

Kartınız ne? Sistem geldi, eve geçince kuracağım. Stabil mi sizin dediğiniz sürüm?
RX 570 ekran kartına sahibim. 23.2.2 bende oldukça kötüydü, bu sürümden önceki sürüm Windows'u bozuyor diye yorumlara sahip internette, ondan da önceki sürüm stabil diyenler var ancak bende kurarken gri ekran vermişti PC. En son bu sürümü kurdum. 23.2.2'den daha iyi çalışıyor bende.
Bundan daha eskisini kurarsanız bildiğim kadarıyla CoD Warzone 2'ye giremiyorsunuz.

Geri
Yukarı