Çözüldü Adrese dayalı lise 89 OBP ile kabul eder mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

egexdxd

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben adrese dayalı liseye gitmek istiyorum. Gitceğim lise 95 puanlı ama benim OBP puanım 89 alabilir mi beni? Evim yakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulun kontenjanına baktım 9. Sınıf için 1 oluyor. Sadece 1 kişi mi girebilir
Sorunuzun cevabı evet ama şöyle bir durum söz konusu, 9. sınıflar 10. sınıfa geçeceği için bu sayı değişiklik gösterecektir, eğer bu yıl istediğiniz okulda kontenjan boşu olmazsa maalesef ki giremezsiniz, yani şu anki 9. sınıf ta boş kontenjan olması girebileceğiniz anlamına gelmez.

Sorunuzun cevabı evet ama şöyle bir durum söz konusu, 9. sınıflar 10. sınıfa geçeceği için bu sayı değişiklik gösterecektir, eğer bu yıl istediğiniz okulda kontenjan boşu olmazsa maalesef ki giremezsiniz, yani şu anki 9. sınıf ta boş kontenjan olması girebileceğiniz anlamına gelmez. Ben komyan
Sorunuzun cevabı evet ama şöyle bir durum söz konusu, 9. sınıflar 10. sınıfa geçeceği için bu sayı değişiklik gösterecektir, eğer bu yıl istediğiniz okulda kontenjan boşu olmazsa maalesef ki giremezsiniz, yani şu anki 9. sınıf ta boş kontenjan olması girebileceğiniz anlamına gelmez.

Simdi okulda diyelim 30 kontenjan boşu var hızlı olursam ve ilkelerden olursam alırla mı beni?

Simdi okulda diyelim 30 kontenjan boşu var hızlı olursam ve ilkelerden olursam alırlar mı beni

Yeni konular

Geri
Yukarı