Adrese VDSL nasıl getirilebilir?

smtoz

Decapat
Daha fazla  
Benimle aynı mahallede olan neredeyse tüm sokak ve caddelerde 25-35-50 hatta 100Mbps download olan yüzlerce bina var. Hatta benimle aynı sokakta 25 ve 29Mbps download alan binalar var fakat benim olduğum binada direkt olarak altyapı yok veya boş port yok olarak gözüküyor, bunun sebebi ise evimde internet kutusu olmaması.

Direkt kablo ile direkten çekildiği için ve alabildiğim maksimum değerler ise ADSL ile birlikte 12 civarı download oluyor, evime internet kutusu yaptırabilir miyim veya bu internet hızını arttırma gibi bir şansım var mı? Yani evime 200-300 metre bile uzak olmayan evler 30-35 alırken benim 11 download almam aktif olarak Online oyunlar oynayan birisi olarak çok koyuyor, yanıtlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu siteden sorgulama yapınca ne çıkıyor goknet altyapı sorgulama bir de bu konuyu incele.

Bilmiyorum hocam dediğim gibi binada internet kutusu bulunmadığı için herhangi bir altyapı sorgulama sitesinde ya boş port yok olarak gözüküyor ya da direkt olarak hiçbir altyapı yok olarak gözüküyor.
Bildiğim kadarıyla Türksat ın altyapısı telefon hattından gelen alt yapıdan farklı. İsterseniz bir kontrol edin. Binanızda varsa telefondan farklı üzerinde Türksat yazan bir kutu olur.

Çok fazla fake site var. Yanlışım yoksa aslı bu Türksat Kablo Resmi Web Sitesine Hoş Geldiniz.

Bildiğim kadarıyla Türksat'ın altyapısı telefon hattından gelen altyapıdan farklı. İsterseniz bir kontrol edin. Binanızda varsa telefondan farklı üzerinde Türksat yazan bir kutu olur.

Çok fazla fake site var. Yanlışım yoksa aslı bu Türksat Kablo Resmi Web Sitesine Hoş Geldiniz.

1711797964777.png

Bunları gösteriyor fakat ikamet ettiğim bina kendimizin ve 2 katlı herhangi bir internet kutusu yok yani.

Eki Görüntüle 2154351

Bunları gösteriyor fakat ikamet ettiğim bina kendimizin ve 2 katlı herhangi bir internet kutusu yok yani.
Binada hizmet var mı kısmında adres bilginizi girdikten sonra mı çıktı bu sayfa? Eğer öyle ise Türksat altyapısı olabilir. Ama alt yapı olsaydı kutu yu görmenizde gerekirdi. Müşteri hizmetlerini ararsanız daha garanti sonucu olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı