Adreste altyapı görünmemesi

muratdrk0

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, benim oturduğum sokakta kapı numaram 34/1. Altyapı sorgulamaya girdiğim de altyapı yok olarak gözüküyor ama 40 numarayı sorguladığımda altyapı gözüküyor. Neden böyle olabilir? Nasıl çözebilirim internet sorununu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi firmayı kullanacaksanız müşteri temsilcilerini arayın böyle bir durum olduğunu belirtin onlar sizin adınıza altyapı kaydı oluştursunlar altyapınızı aktif etsinler. Port veya saha dolabı kaynaklı olabilir adresinizde altyapı bulunmaması.

Hangi firmayı kullanacaksanız müşteri temsilcilerini arayın böyle bir durum olduğunu belirtin onlar sizin adınıza altyapı kaydı oluştursunlar altyapınızı aktif etsinler. Port veya saha dolabı kaynaklı olabilir adresinizde altyapı bulunmaması.

Evin yanında bir kutu var internet kutusu içine de baktım ben boş portta var neden gözükmüyor ki altyapı.

Bilgim yok hocam. Talep olmadığı için oraya kadar çekmemiş olabilirler kabloyu arayıp talep oluşturursanız gelip çekeceklerdir altyapıyı.

Hocam aradım dediler kaç ev var aranızda dedim 2 ev var o zaman talebinizi o ev üzerine oluşturalım kurulum ekibi geldiğinde sizi ararlar zaten oturduğunuz evin adresini söylersiniz gelir bakarlar uygunsa oradan çekerler dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı