Ads by LaSuperba Virüsü Nasıl Silinir?

Uyurgezegeze

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bugün bilgisayarıma virüsler bulaştı ki 2 saatir onları silmeye uğraşıyorum. Şu zamana kadar çok şükür sadece bir tane kaldı, onun adı da Ads by LaSuperba. Kendisi Chrome'a reklam atan bir virüs. Yabancı sitelerde araştırdım fakat işime yarayabilecek bir çözüm bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. @Recep Baltaş

Sen tarama sonuçlarını paylaşana kadar şunları yapabilirsin.
  • Revo Uninstaller kullanarak veya Program ekle kaldırdan kaldır.
  • AdwCleaner ile tarama yapıp bulduklarını sil.
  • Malwarebytes ile tarama yapıp buldukalrını sil.
  • Hitmanpro indirip kurulum ekranında ücretsiz lisansı aktif ederek tarama yapıp bulduklarını sil.
  • Chrome eklentilerden bulup sildikten sonra Chrome ayarlarını sıfırlayın.
En son @Murat5038 'in istediği sistem tarama sonuçlarını paylaşın.

Tarama bittiğinde sizin rehberdeki gibi bir siteye atmıyor veya raporu görüntülemiyor.

@58528 Hocam zaten baştan Revo ile programları silmiştim ve Malwarebytes ile de tarama yapmıştım. Sadece o virüs kalmıştı ki onu da silmek için birkaç kere daha tarama yaptım ama silememiştim. Şimdi AdwCleaner ile tarama yaptım ve ilginç bir şekilde birçok şey buldum ve bende temizle dedim ve Pc virüs bulaşmadan öncekine çok yakın oldu diyebilirim. Çok daha stabil çalışıyor şu anda.

Tarama bittiğinde sizin rehberdeki gibi bir siteye atmıyor veya raporu görüntülemiyor.
Tarama raporu 1 içinde 2. olan seçeneği deneyin. Tarama raporu 2 olanı da hala başlamamışsınız görüyorum.

@58528 Hocam virüs bulaştıktan sonra Itunes'uma bağlanamayordum, şimdi baktım o da çalışıyor. Nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum size.

@Murat5038 Sorunum çözüldü. Vakit ayırdığınız için size de ayrıca teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı