Tarayıcı virüsü nasıl silinir?

WWKapdog

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün PC actığımda PC kendi kendine varsayılan tarayıcım olan Chrome'dan bir site acti fakat sıteye tıkladığımda acılmıyor gozukuyordu. Zar zor kapattım. Önceden de olmustu. Reklam sıtesıydı ve her PC ve Chrome actıgımda boyle sıteler acıyor otomatik olarak ve Malwarebytes gormuyor vırusu. Yardımcı olur musunuz? ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bugün PC actığımda PC kendi kendine varsayılan tarayıcım olan Chrome'dan bir site acti fakat sıteye tıkladığımda acılmıyor gozukuyordu. Zar zor kapattım. Önceden de olmustu. Reklam sıtesıydı ve her PC ve Chrome actıgımda boyle sıteler acıyor otomatik olarak ve Malwarebytes gormuyor vırusu. Yardımcı olur musunuz? ne yapmalıyım?
Bilgisayarda önemli verilerin yoksa temiz format at gitsin. Eğer format atamam dersen ADWCleaner veya Kaspersky ile tam tarama yaptır.

Tarayıcı çerezlerini tamamen silin. (Technopat gibi platformlarda "Beni Hatırla" seçeneğini seçtiyseniz bunlar gider, baştan şifre girmeniz gerekir bilginiz olsun)

Daha sonra şunlar ile tarama yapın:

wındows 10

AdwCleaner ile silebilirsin.
Görmüyor virüsü

Basit bir reklam virüsü ise AdwCleaner iş görür, AVG veya Kaspersky deneyebilirsiniz olmazsa.
adw görmedi malw de aynı sekılde

Bilgisayarda önemli verilerin yoksa temiz format at gitsin. Eğer format atamam dersen ADWCleaner veya Kaspersky ile tam tarama yaptır.
format atamam dıgerlerıde gormedı

Geri
Yukarı