ADSL kampanya içerisinde fibere geçiş

canerzquad

Decapat
Selamlar. 8Mbps'e kadar Superonline yalın ADSL kampanyasından faydalanıyorum. Birkaç güne sokaktaki evlere sıra sıra fiber kablo döşeyecekler.

Süperonline uçuran fibere geçmek istiyorum fakat ADSL kampanyası bitmeden bunu yapmam mümkün müdür?

Birkaç kişiye sorduğumda geçebilirsin sonuçta ikisi de Turkcell sadece upgrade ediyorsun dediler.
Başkaları ise o yalın ADSL kampanyası bitmeden Turkcell'de olsa fibere geçemezsin ceza yersin dediler.

Nedir bu işin doğrusu? Yarın fiber gelecekken 10 ay daha bu ADSL işkencesini çekmek istemiyorum. Saygılar.

Çekilen fiber altyapı Superonline'nin ise geçiş yapabilirsin bence. Türk Telekom'un ise geçemezsin çünkü Superonline kendi altyapısını kullanıyor.

Geçebilirsin ama fiber kablo döşendiği gibi internet gelmiyor merak etme. 2 ay önce fiber kablo çekildi binaya, şimdi aktif oldu. Ayın 12'sinde başvurdum 13'ünde modemi kurdular. Hala adsl kullanıyorum. Fiber interneti aktif etmediler.

Geçebilirsin ama fiber kablo döşendiği gibi internet gelmiyor merak etme. 2 ay önce fiber kablo çekildi binaya, şimdi aktif oldu. Ayın 12'sinde başvurdum 13'ünde modemi kurdular. Hala ADSL kullanıyorum. Fiber interneti aktif etmediler.

Selamlar evet geçen gün döşediler fiberi ve 1-2 ayı bulur aktif olması dediler. Ben başvuru yapmadim Türk Telekom her yere sırayla çektiklerini söylediler :)

Geri
Yukarı