ADSL'den VDSL geçiş süreci hakkında

Telekom önermiyorum 13 sene kullandım. Türknet bağlantı sürecinde sıkıntılar çok fazla oluyor. Ama eninde sonunda bağlanınca verdikleri hizmetle sıkıntıları unutturuyorlar. Ping ortalama, upload ve download hızı çok iyi. Türknet'e geçene kadar internet kullanmamışım diyorum.

Telekom önermiyorum 13 sene kullandım. Türknet bağlantı sürecinde sıkıntılar çok fazla oluyor. Ama eninde sonunda bağlanınca verdikleri hizmetle sıkıntıları unutturuyorlar. Ping ortalama, upload ve download hızı çok iyi. Türknet'e geçene kadar internet kullanmamışım diyorum.
Ben de Türknet'e geçiş yapıcam hocam ama vdsl altyapım yok şuanda o yüzden sordum sağolun.
Portunuz zaten VDSL'dir o zaman hocam. VDSL port üzerinden ADSL hizmeti alabilirsiniz. Fakat ADSL port üzerinden VDSL hizmeti alamazsınız.
Evet benim port ADSL geçiş 2-15 gün diyorlar o yüzden

Ben üç gün oldu TürkNet bağlatalı. Dediğiniz gibi sancılı bir süreç geçirdik. İnterneti bir şekilde bağlattık. Sonrasında 2 Mbit'in üzerini göremedim. Cumartesi günü arıza kaydı oluşturdum bugün ben uyurken çalışma yapılmış ve sorun giderilmişti. Şu anda 35 mbit diyorlar fakat 45 mbit'e kadar dayanan bir internet kullanıyorum. Oldukça da memnunum internetten.

Yeni konular

Geri
Yukarı