ADSL'den VDSL'e geçişte sistem engeli

Asus ac750 modemini almistim. En kotu Mayıs ayında deneme yaparım sorun yaşarsam tekrar 35 e geri dönerim. Valla destekleriniz için teşekkür ederim sayenizde farklı bir kapi acildi ve bu olay çözüldü.
Sevindim hocam. Ben de benzer badireler atlattım geçen yıl. VDSL port sorunu maalesef gündemde olan bir sorun. Çözüme ulaşması için çok uğraşmanız gerekiyor. Düşünün bir de siz TT müşterisisiniz. Ben de 5 buçuk yıl TT müşterisiydim geçen yıla kadar. Yine aynı sorunları yaşadım. Sonra baktım çözüm sunulmuyor Netspeed ADSL'e geçmiştim. Bu sefer de 1 ay içinde port açıldı da VDSL hizmet alıyorum.

Taahhütünüzün yenilenmediğine sevindim açıkçası. Yenilenseydi güzel teklifler de sunmazlardı. Şimdi taahhüt bitişinize yakın aranırsınız. Ya da alternatif ISS arayışına girersiniz. Böyle bir durumda hattınızı iptal ettirmeden taşımanızı öneririm. Port kaybı yaşamayın sonra. Maalesef boş port yok sorunu ile konunun başına dönersiniz.

Sevindim hocam. Ben de benzer badireler atlattım geçen yıl. VDSL port sorunu maalesef gündemde olan bir sorun. Çözüme ulaşması için çok uğraşmanız gerekiyor. Düşünün bir de siz TT müşterisisiniz. Ben de 5 buçuk yıl TT müşterisiydim geçen yıla kadar. Yine aynı sorunları yaşadım. Sonra baktım çözüm sunulmuyor Netspeed ADSL'e geçmiştim. Bu sefer de 1 ay içinde port açıldı da VDSL hizmet alıyorum.

Taahhütünüzün yenilenmediğine sevindim açıkçası. Yenilenseydi güzel teklifler de sunmazlardı. Şimdi taahhüt bitişinize yakın aranırsınız. Ya da alternatif ISS arayışına girersiniz. Böyle bir durumda hattınızı iptal ettirmeden taşımanızı öneririm. Port kaybı yaşamayın sonra. Maalesef boş port yok sorunu ile konunun başına dönersiniz.
Evet sözleşme süresi dolmadan yeni bir arayışa girmek gerekiyor ki bu bölgenin durumuna göre hareket edeceğim daha 1 yılım var. Yazlık bölgede oturuyorum daha yeni yeni buraya internet olaylari geliyor. Baska iss kullanımlarımda neler olabilir ne sorunlar yaşanabilir olumsuz taraflarını tam belirleyebilirsem duruma gore hareket edeceğim. Yoksa 2 yıllık sozlesme cok uzun süre.
Düne göre değişiklikler olmuş bugün bir ara elektrik kesilmişti, şimdi eve gelince tekrar kontrol ettim değerler düşmüş :) Dünkünü şöyle küçük paylaşayım karışmasın. internet.PNG

Bugünkü değerler:

internet2.PNG

Son düzenleme:

Geri
Yukarı