Adult Blog Sitesi Kurmak

images (4).jpeg

Marigold, Umutmeister mıydı?😀 Bilen var mı?😀 Yoksa Evie miydi?😀

Marigold hiç yabancı gelmedi ya neyse.😀

Berke Bey, ilgili şahıs Sosyal'den ayrılmış. Bu işlere girmeyin derim ben.😀
¶¶

@berkebaba

Konuyu kestirip attım gibi hissettim. Kusura bakmayın. Öğrenmek hakkınız.

Bana kalırsa Wordpress kullanın. NSFW'yi çok abartmayın.

Yani görsel ve video'larda südyen ve bikini eksik olmasın.

Riske girmemiş olursunuz, blog uzun ömürlü olur.

Mütevazi bir adult segmentte ilerlersiniz.

Video'ların Solo olmasına özen gösterin. Yani ikili ilişki değil de tek tek bayanıların bulunduğu, Fashion reklamı tarzındaki video'lar.

Bu bir çeşit haz endüstrisi olduğu için umarım yetkililer beni yanlış anlamıyordur.

NSFW seviyesi az oldukça blog'un daha kabul gören bir platform olacağına inanıyorum.

Bu arada ikili ilişki ögesinden vazgeçmeme düşüncesinde iseniz, en fazla Youtube'daki Commercial etiketli DigitalPlayground veya Brazzers içeriklerindeki seviyede video'lar paylaşın.

Dikkat ederseniz o içeriklerde, video sonuna kadar giyiniklik söz konusudur ve esprili diyaloglar ortaya konur.

Bir de düşük seviye tensel temas ve öpüşme söz konusu olabilir, o video'larda. Youtube bu kadarına izin veriyor. Siz de bu seviyede gidin.

Youtube'un içerikler hakkındaki topluluk standartlarını benimsermiş gibi hareket ederseniz video ve görsel paylaşımında, adult platformunuz bence daha kaliteli ve uzun vadeli olur, hatta böylesi daha doğru gibi duruyor.

Tüm bunların dışında, yok ben full NSFW takılacağım derseniz, bir gün sitenizin kapatılmamasını sağlamak adına öğrenilmesi gereken tüm kuralları internetten öğrenmelisiniz.

Benzer platformlar bu oyunu nasıl oynuyor, nasıl ayakta kalıyorlar, bunu öğrenmelisiniz.

Söyleyeceklerim bu kadar.🙂👍🏻

Dosya Ekleri

• Image.jpg
    Image.jpg
    104,1 KB · Görüntüleme: 198
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı